Komunikaty PR

MediaMarkt Szczecin. Cyfrowa radość w nowej odsłonie

2017-07-13  |  17:46
Biuro prasowe

Dobiegła końca modernizacja marketu, dzięki której powstały jeszcze bardziej komfortowe warunki do zakupów i poznawania technologicznych rozwiązań. Z okazji nowego otwarcia została również przygotowana specjalna oferta promocyjna obejmująca sprzęt ze wszystkich kategorii produktowych.

Szczeciński MediaMarkt od momentu powstania w 2000 roku zyskał wśród mieszkańców miasta i okolic dużą popularność, jako miejsce z kompleksową i zawsze aktualną ofertą sprzętu RTV i AGD oraz innowacyjnych technologii cyfrowych. – Na co dzień dbamy o to, by zapewniać naszym klientom najpełniejszy wybór urządzeń – zarówno tych codziennego użytku, jak i służących rozwijaniu i realizacji pasji – mówi Paweł Buluk, Dyrektor Marketu MediaMarkt w Szczecinie. – Cyfrowy świat wkracza w kolejne dziedziny naszego życia – nieustannie pojawiają się nowe produkty i rozwiązania, a nawet całe ich kategorie.  Dzięki postępowi technologicznemu następują dynamiczne zmiany w  sposobie komunikowania się, pracy czy spędzania wolnego czasu Zmienia się również popularność poszczególnych produktów – w oczywisty sposób rośnie zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami mobilnymi, gadżetami elektronicznymi, produktami gamingowymi czy z sekcji Virtual Reality, elektroniką sportową. Modernizacja, którą przeszedł nasz sklep, pozwala nam lepiej dostosować się do nowych preferencji i oczekiwań konsumentów.

Modernizacja szczecińskiego MediaMarkt uwzględnia najnowsze światowe trendy w branży. Sklep zyskał odmieniony wygląd, ale też wiele rozwiązań, dzięki którym zakupy stają się wygodniejsze i przyjemniejsze. Produkty cieszące się rosnącą popularnością zostały wyeksponowane z zapewnieniem swobodnego, komfortowego dostępu. – Wychodzimy poza tradycyjnie pojmowaną rolę „sklepu” – mówi Paweł Buluk, Dyrektor Marketu MediaMarkt w Szczecinie. – Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci potrzebują bezpośredniego kontaktu ze sprzętem, są ciekawi nowych funkcji, rozwiązań i chcą je przetestować. U nas mają tę możliwość, a dodatkowo mogą skorzystać z profesjonalnych porad naszego personelu. Chcemy być przewodnikiem i doradcą w świecie nowych technologii, pokazywać naszym klientom być może nieznane im jeszcze możliwości sprzętu elektronicznego.

Ważnym elementem kompleksowej oferty MediaMarkt jest bogaty pakiet usług. Sklep oferuje m.in. dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, pierwsze uruchomienie komputera, przegrywanie danych z urządzeń oraz zabezpieczenie tabletów i smartfonów folią lub szybą ochronną. Można tu również kupić bilety na ciekawe wydarzenia kulturalne i sportowe, wywołać zdjęcia, zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub Telewizji NC+, a nawet na dostawę energii elektrycznej. Przy zakupie sprzętu można skorzystać z oferty ratalnej lub wykupić opcję rozszerzonej ochrony produktów. MediaMarkt, jako firma która ze szczególną uwagą podchodzi do zagadnień ekologicznych, daje możliwość zostawienia zużytego sprzętu, nawet jeśli nie zakupiło się nowego.

W szczecińskim MediaMarkt można również odbierać towary zakupione w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl, oszczędzając na kosztach dostawy.

Z okazji nowego otwarcia, MediaMarkt w CH Atrium Molo przygotował wyjątkową ofertę promocyjną, która obowiązuje w dniach 14-17.07.2017r. lub do wyczerpania zapasów. W obniżonych cenach będzie można nabyć między innymi:

- Telewizor SONY KD49XD7005BAEP za 2699,- zł;

- Pralka CANDY CS4 1262D3 za 899,- zł;

- Notebook dla graczy ACER VX5-591 NH.GM2EP.002 I5-7300HQ/8G/1 za 3499,- zł;

- Fotel dla gracza NATEC-GENESIS NITRO880 BLACK-RED za 799,- zł;

- Wideorejestrator MIO MIVUE C320 DRIVE RECORDER za 249,- zł.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Handel Fanex wprowadza nowy Sos Ostry do Kebaba Biuro prasowe
2021-04-09 | 10:00

Fanex wprowadza nowy Sos Ostry do Kebaba

Fanex – polski producent sosów i dodatków dla branży HoReCa, w związku z niesłabnąca popularnością dań typu kebab w Polsce, wprowadza na rynek swój autorski Sos
Handel Klasyczne smaki oraz intrygujące nowości – dwie strony menu Costa Coffee
2021-04-07 | 13:35

Klasyczne smaki oraz intrygujące nowości – dwie strony menu Costa Coffee

Stale pojawiające się w menu nowości to tylko część przepysznych propozycji, jakie oferuje Costa Coffee. W kawiarniach na odkrycie czeka również szeroka oferta kaw klasycznych. Obok
Handel Prezenty również na Wielkanoc – zniżki i rabaty na wiosenne przebudzenie
2021-04-01 | 11:00

Prezenty również na Wielkanoc – zniżki i rabaty na wiosenne przebudzenie

Przygotowując się do Świąt wielkanocnych, polscy konsumenci wydają więcej niż zazwyczaj. Czas z najbliższymi przy stole wymaga odpowiednich przygotowań związanych z ustaleniem

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse i bankowość

Pandemia i unijne prawo zrewolucjonizowały polską bankowość. W polskich bankach pojawia się coraz więcej nowych technologii

Pandemia stała się katalizatorem zmian w bankowości. Przyspieszyła procesy wykorzystywania nowych technologii zapoczątkowane już wcześniej, zwiększając ich świadomość w coraz szerszej grupie użytkowników. Zmiany przyspieszyło też wejście w życie dyrektywy PSD2 – to dzięki niej poprzez jedno konto można mieć wgląd we wszystkie prowadzone rachunki. Dodatkowo coraz łatwiej jest założyć konto zdalnie. Pomagają w tym narzędzia, które pozwalają na cyfrowe potwierdzenie tożsamości.

Medycyna

Płuca do przeszczepu dzięki innowacyjnemu urządzeniu mogą być utrzymane przez pół doby w warunkach fizjologicznych. Taka procedura medyczna bywa ostatnim ratunkiem po ciężkim przebiegu COVID-19

Dzięki urządzeniu OCS Lung płuca pobrane od dawcy można przechowywać do 12 godzin w warunkach zbliżonych do tych, jakie panują w ciele żyjącego człowieka. Standardowo narząd poza organizmem może wytrzymać w warunkach hipotermii maksymalnie do czterech godzin. Przeszczep jest jedyną drogą ratunku dla pacjentów, którzy w wyniku choroby COVID-19 doznali nieodwracalnego uszkodzenia płuc. W szpitalu w Zabrzu udało się w ten sposób ocalić życie sześciu osób.