Komunikaty PR

Dania mrożone Jawo w nowej odsłonie – nowoczesne opakowania w modnym stylu

2017-05-05  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Kamila Nowakowska
Tok Tok

Wierzyńskiego
52 317 Wrocław
kamila|toktok.com.pl| |kamila|toktok.com.pl
+ 48 aaa bbb ccc
www.toktok.com.pl

 

 

 

Częstochowska firma Jawo Sp. z o.o, znany producent dań mrożonych przygotowywanych  na bazie mąki i ziemniaków wprowadziła na rynek nowe opakowania produktów, czego efektem jest nowy sposób komunikacji z konsumentami.

 

Jawo specjalizuje się w ręcznej produkcji dań mrożonych, m.in. pierogów, knedli, kopytek, klusek, krokietów i naleśników. W ofercie detalicznej Jawo znajduje się kilkadziesiąt pozycji. Zmiana dotychczasowych opakowań produktów jest odpowiedzą na oczekiwania konsumentów, które firma poznała podczas badań konsumenckich.

Zmianie uległa zarówno grafika opakowania, jak i jego forma. Grafika nowych opakowań utrzymana jest w nowoczesnym, modnym nurcie kulinarnym, prezentuje apetyczne dania wraz z pomysłem ich podania. Opakowania przyciągają uwagę, są eleganckie i spójne kolorystycznie, dzięki czemu marka Jawo jest łatwiej identyfikowana przez konsumentów.

Dotychczasowe opakowania były wystarczająco długo na rynku. – mówi Magda Parkitna, specjalista ds. marketingu i PR  z firmy Jawo. Cechą bardzo charakterystyczną i łatwo rozpoznawalną przez klientów dla tej linii opakowań była różnorodność kolorystyczna. Trendy się jednak zmieniają, a my mamy ambicje nie tyle podążać za modą, ale ją kreować i wyznaczać nowe ścieżki. Najważniejsze to wyróżniać się pod względem wizualnym na tle konkurencji, a nie wpasowywać w kategorię. Stąd koncepcja opakowania eleganckiego z matowej folii, podzielonego na pół, z dużym apetycznym zdjęciem potrawy z jednej strony oraz czarną drugą połową z czytelną nazwą produktu, widocznym dużym logo i istotnymi informacjami dla konsumentów. Zmieniliśmy również wielkość i kształt opakowania, bo przede wszystkim chodzi  o to, aby wyróżnić się i maksymalnie uprościć proces kupowania - dodaje Magda Parkitna z firmy Jawo

Nowe opakowania są krótsze i szersze od poprzednich i mają wymiary 240x220x40 mm, dzięki czemu idealnie wpasowują się w bonety sklepowe. Firma pozostaje wierna swojej filozofii produkowania smacznej i zdrowej żywności. Produkty Jawo nie zawierają sztucznych konserwantów czy tłuszczów roślinnych utwardzonych, a przygotowane są według sprawdzonych receptur ze składników najwyższej jakości, pozyskiwanych od renomowanych producentów.

Wg badań polskiego rynku spożywczego prowadzonych przez firmę Nielsen Jawo jest w czołówce producentów mających najwyższe udziały rynkowe w kategorii produktów na bazie mąki i ziemniaków. Firma była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana w wielu konkursach branżowych.

Spółka obecnie zatrudnia 200 pracowników, a wielkość produkcji szacowana jest na 450 ton mrożonek w skali miesiąca. Ubiegłoroczne obroty firmy wyniosły prawie 40 milionów złotych. 

 

 

www.jawo.pl

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Handel DTM CX86e -najmniejsza kolorowa drukarka etykiet LED z suchym tonerem Biuro prasowe
2020-02-20 | 15:15

DTM CX86e -najmniejsza kolorowa drukarka etykiet LED z suchym tonerem

Drukarka DTM CX86e pozwala firmom produkować wszechstronne i profesjonalne kolorowe etykiety, paragony, metki, zawieszki, kupony, bony, vouchery, identyfikatory i wiele innych. To szybkie i
Handel Wstążka, którą można wiele powiedzieć!
2020-02-20 | 15:10

Wstążka, którą można wiele powiedzieć!

Na polski rynek trafiło właśnie urządzenie, które zainteresuje właścicieli kwiaciarni, sklepów jubilerskich, sklepów z winami, delikatesów, centrów
Handel RX500e kolorowa drukarka do etykiet RFID
2020-02-20 | 15:10

RX500e kolorowa drukarka do etykiet RFID

Najnowsza drukarka firmy Primera RX500e, to w pełni kolorowa drukarka etykiet z wbudowanym, automatycznym systemem kodującym RFID. Wykorzystuje najnowszą technologię druku atramentowego o

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

CES 2020

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse i bankowość

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Biotechnologia

Nanomateriały zrewolucjonizują ortopedię i implantologię. Antybakteryjne powłoki atomowe zmniejszą ryzyko zakażeń podczas wszczepiania implantów

Nanotechnologia zmienia oblicze medycyny. Dzięki cienkim warstwom atomowym o działaniu antybakteryjnym mamy szansę pokonać problem lekooporności szczepów bakterii. Technologia ta pozwala ponadto opracować dużo doskonalsze implanty stomatologiczne czy protezy kończyn. W medycynie stomatologicznej nanotechnologia umożliwia także stworzenie materiałów, które wyeliminują ryzyko próchnicy.