Komunikaty PR

Nowa wersja aplikacji Play24

2019-04-17  |  11:15
Biuro prasowe

W App Store oraz Google Play pojawiła się aktualizacja dla aplikacji Play24. Nowa wersja, oznaczona numerem 6.0, wprowadza odświeżony i nowoczesny design, przebudowane menu oraz zupełnie nowe funkcje. 

Play24 to aplikacja mobilna do prostego zarządzania kontem i usługami Play. Jest ona najwyżej ocenianą aplikacją tego typu w Polsce – ma 4,6 i 4,2 punktów na 5 w Apple Store oraz Google Play. Przygotowana aktualizacja do wersji 6.0 to efekt wielu badań i testów, opinii użytkowników oraz analiz biznesowych.

Aktualizacja wnosi przede wszystkim odświeżony design, który podkreśla prostotę i funkcjonalność. Zgodnie z obowiązującymi trendami, wszystkie ekrany zostały ujednolicone, a boczne menu główne zostało przeniesione na dolną krawędź, dzięki czemu nawigacja jest jeszcze wygodniejsza. Dużym usprawnieniem jest opcja automatycznego uzupełniania kodów z wiadomości SMS, zatwierdzających zmiany na koncie, wykonane przez użytkownika.

Play dba o swoich klientów, serwując im produkt dopasowany do ich potrzeb, niezależnie od wybranej oferty. Dlatego od teraz wystarczy wpisać numer telefonu posiadanej karty SIM, aby uzyskać dostęp do aplikacji Play24. Dodatkowo w pełnym dostępie do aplikacji, użytkownicy otrzymają podpowiedzi swoich pozostałych numerów, którymi mogą zarządzać w ramach jednego konta.

„Nowa aplikacja Play24 to efekt konsekwentnie realizowanej przez Play strategii Digital First, First in Digital” – tłumaczy Piotr Palarczyk, Head of Product. „Zależy nam, aby nasi klienci nie tylko mogli samodzielnie obsługiwać się w kanałach cyfrowych, ale również mieli poczucie, że używają absolutnie najlepszych rozwiązań na rynku. Play24 to ścisła czołówka aplikacji operatorskich, o czym świadczą wysokie oceny użytkowników oraz stale rosnąca popularność usługi. Nowa wersja, którą właśnie oddajemy w ręce naszych klientów, to dopiero początek, znacznie bardziej emocjonujących zmian” – dodaje.

Klienci korzystający z ofert abonamentowych mogą na bieżąco kontrolować status swoich faktur oraz dodatkowych kosztów w danym okresie rozliczeniowym. Wszystkie te informacje są czytelnie prezentowane w jednym miejscu. Dodatkowo, po zakończeniu umowy, w aplikacji pojawi się stosowna informacja ze specjalnie przygotowaną ofertą. W przyszłości mają tam też trafiać dedykowane promocje oraz propozycje nowych usług.

Użytkownicy numerów na kartę mogą szybko i prosto sprawdzić stan konta, czy też ilości pozostałych gigabajtów, minut oraz smsów. Wszystkie te informacje są wyświetlane na głównym ekranie aplikacji. Play24 w wersji 6.0 umożliwia również doładowanie środków na koncie z wykorzystaniem najpopularniejszych obecnie mobilnych form płatności – Apple Pay, Google Pay oraz BLIK. Dzięki temu doładowanie zajmuje teraz mniej niż 10 sekund.

Play idzie z duchem czasu i stawia na nieustanny rozwój. Operator jednocześnie pokazuje, że nowe i zaawansowane technologie mogą być przejrzyste i łatwe w obsłudze. Wprowadzone w nowej wersji aplikacji zmiany mają uprościć klientom zarządzanie kontem oraz korzystanie z usług operatora.

„Nad nową wersją aplikacji pracowaliśmy przez ostatnie pół roku w blisko 60-osobowym zespole ekspertów. Na co dzień w Play24 obsługujemy ponad 4 mln klientów, którym chcemy oferować najlepsze doświadczenie użytkownika i zapewnić sprawną samoobsługę z poziomu ich telefonu” – powiedziała Katarzyna Wiśnios – Play24 Product Manager. „Nie spoczywamy na laurach i już teraz pracujemy nad kolejnymi funkcjami - w tym między innymi nad możliwością kontaktu z obsługą klienta z aplikacji bez konieczności uwierzytelnienia na infolinii. To, jak i inne usprawnienia, oddamy w ręce naszych użytkowników jeszcze przed wakacjami” – dodała.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gry i aplikacje Jakie aplikacje warto pobrać na smartfon? Pomoże MoreApps Biuro prasowe
2020-05-20 | 14:05

Jakie aplikacje warto pobrać na smartfon? Pomoże MoreApps

MoreApps to aplikacja, która pozwala sprawdzić i zainstalować najbardziej popularne i najczęściej pobierane aplikacje w Polsce. W dowolnym momencie w aplikacji można również
Gry i aplikacje Nauka w domu? Prezentujemy bezpłatną aplikację do projektowania dla dzieci
2020-04-30 | 15:40

Nauka w domu? Prezentujemy bezpłatną aplikację do projektowania dla dzieci

Producent oprogramowania SOLIDWORKS, poza najpopularniejszymi komercyjnymi rozwiązaniami, oferuje aplikacje dla najmłodszych. Program Apps for Kids służy do nauki podstaw projektowania 3D i
Gry i aplikacje BLAST Rising - nowy turniej CS:GO
2020-04-24 | 13:30

BLAST Rising - nowy turniej CS:GO

Weterani sceny kontra aspirujące gwiazdy CS:GO - przed nami BLAST Rising! BLAST Premier, które w tym roku przyniosło widzom Counter-Strike’a niezliczoną ilość emocji i

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

IT i technologie

Druk 3D niezastąpiony w czasie pandemii. Mimo to wiele mniejszych firm może nie przetrwać kryzysu

Trudności z logistyką i dostawami do klientów, ograniczenie dostępności komponentów produkowanych w Azji – to problemy, które branża technologiczna odczuła w związku z rozwojem pandemii. – Niektóre firmy mogą tego nie przetrwać – mówi Mariusza Babula z firmy Zortrax. W długim terminie kryzys związany z koronawirusem może mieć jednak dobroczynny wpływ na rynek. Drukarki 3D w czasie pandemii okazały się niezastąpione w produkcji środków ochrony osobistej dla personelu medycznego z uwagi na krótki czas realizacji zamówień. Wzrosła więc świadomość roli druku 3D w produkcji.

Robotyka i SI

Pandemia spowolni sprzedaż aut elektrycznych i autonomicznych. Technologie będą jednak nadal rozwijane ze względu na stosowanie ich do dezynfekcji i zaopatrzenia szpitali

Eksperci przewidują, że zarówno rynek aut elektrycznych, jak i autonomicznych zanotuje w tym roku spadek. Po krótkotrwałym załamaniu oba jednak wrócą na tor stałego rozwoju. W efekcie, według najnowszych prognoz, do 2040 roku 31 proc. samochodów jeżdżących po drogach stanowić będą auta elektryczne. Tymczasem już dziś w Chinach pojazdy autonomiczne stają się ważnym środkiem transportu w dobie ograniczeń wynikających z panującej pandemii SARS-CoV-2.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.