Komunikaty PR

Firma PURMIX na czele izolacji natryskowych!

2019-12-01  |  19:22
Biuro prasowe
Kontakt

Janusz Stasiak
PURMIX

Kliczkowska 15/9
58-100 Świdnica
biuro|purmix.eu| |biuro|purmix.eu
+48 795 098 055
purmix.eu/

 

Izolacja z pianki natryskowej - firma PURMIX jedną z lepszych na Dolnym Śląsku. 

Chociaż izolacja z pianki natryskowej jest stosowana od lat 40. XX wieku, głównie w samolotach, przez ostatnie 30 lat, ciągłe innowacje produktowe spowodowały wzrost zastosowania izolacji z pianki natryskowej w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. Gwałtowny rozwój izolacji natryśniętej pianki w budownictwie, częściowo dzięki jego natychmiastowym i długoterminowym korzyściom, pozwolił materiałowi izolacyjnemu pewnie usiąść obok tradycyjnych rodzajów izolacji, zapewniając komfort cieplny mieszkańcom budynku.

Co to jest izolacja z pianki natryskowej?

Izolacja piankowa natryskowa, znana również jako izolacja piankowa lub izolacja natryskowa, to dwuczęściowy materiał izolacyjny w płynie (połączenie zewnętrzne), który izoluje i uszczelnia powietrze, niezależnie od tego, gdzie jest stosowany. Materiał występuje w dwóch dużych bębnach o pojemności 55 galonów - iso i żywicy. Te W zależności od zastosowanego rodzaju natryskiwanej izolacji piankowej, zamkniętych lub otwartych komórek, pianka rozszerza się od 40 do 100 razy po aplikacji.
 

Rodzaje izolacji z pianki natryskowej

Przez lata wprowadzano innowacje produktowe, wprowadzając kilka różnych rodzajów izolacji z pianki natryskowej. Głównie w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym stosowana jest pianka natryskowa o otwartych i zamkniętych komórkach, a izolacja natryskowa o dużej gęstości jest stosowana jako pianka dachowa w budownictwie komercyjnym lub przemysłowym. Natryskowa izolacja piankowa o otwartych komórkach, miękki materiał o niskiej gęstości, jest zwykle stosowana do zastosowań wewnętrznych, takich jak wnęki ścienne, spód pokładów dachowych, poddasze, ściany piwnic i przestrzenie pełzające. Otwarta struktura komórkowa piankowej izolacji o niskiej gęstości pozwala na przepuszczanie wilgoci, co pomaga w zarządzaniu wilgocią i dwukierunkowym suszeniu zespołu ściany.

A jakie są w takim razie zalety izolacji natryskowych pianą poliuretanową? 

Przede wszystkim cena, bezpieczeństwo, elastyczność, odpornoś i wpływ na środowisko - poznaj firmę PURMIX i skorzystaj z usług profesjonalistów by zapewnić ciepło domowi i jego mieszkańcom. 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma DB Schenker wprowadził do użytku autonomiczne roboty firmy Gideon Brothers Biuro prasowe
2019-11-29 | 11:00

DB Schenker wprowadził do użytku autonomiczne roboty firmy Gideon Brothers

Roboty transportowe zintegrowane z logistyką magazynową • Połączenie technologii głębokiego uczenia z kamerami stereoskopowymi DB Schenker, globalny dostawca usług logistycznych,
Firma PRZEDSIĘBIORCY NIE WIEDZĄ, JAK KORZYSTAĆ Z IP BOX I ULGI B+R
2019-11-27 | 15:05

PRZEDSIĘBIORCY NIE WIEDZĄ, JAK KORZYSTAĆ Z IP BOX I ULGI B+R

Choć ulga badawczo-rozwojowa obowiązuje już od 2016 roku, a Innovation box od początku 2019 roku, to pierwszy raz ta druga zostanie rozliczona dopiero w zeznaniu rocznym. Wielu
Firma Transcom uruchomił innowacyjne narzędzie T:Labs
2019-11-26 | 16:30

Transcom uruchomił innowacyjne narzędzie T:Labs

Transcom, globalny lider oferujący usługi w zakresie obsługi klienta, wprowadził T:Labs, platformę mającą usprawnić pracę firmy oraz przyczynić się do jej rozwoju. Za pomocą tego

Więcej ważnych informacji

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gry i rozrywka

Dyski SSD oferują już 4–5 TB miejsca i zawrotne prędkości przesyłu danych. W przyszłym roku technologia zrewolucjonizuje konsole do gier

Pamięci SSD nowej generacji wypierają przestarzałe dyski HDD. Pozwalają znacznie szybciej przetwarzać dane, przyspieszając tym samym działanie komputerów. Oferują przy tym coraz większe pojemności w coraz przystępniejszej cenie. Na rynku można już kupić dyski SSD o pojemności kilku terabajtów, co pozwala na wykorzystanie ich nie tylko prywatnym użytkownikom, lecz także np. w nowoczesnych centrach przetwarzania danych. Producenci wciąż jednak kierują swoje najnowsze pamięci do graczy. SSD wkrótce trafią do konsol nowej generacji, co może oznaczać gamingową rewolucję.

CES Las Vegas 2020

Ochrona środowiska

System gospodarki odpadami w gminach wymaga poprawy. Potrzeba więcej pieniędzy i nowoczesnych instalacji

Koszty gospodarowania odpadami w gminach rosną, stanowiąc coraz większe obciążenie dla ich budżetów. Samorządy mają też problem z zagospodarowaniem dużych ilości odpadów komunalnych, których nie da się poddać recyklingowi i nie można składować. W Rzeszowie takie odpady trafiają do należącej do PGE Energia Ciepła instalacji, która w procesie termicznego przetwarzania odzyskuje z nich energię i ciepło. Korzystają z nich mieszkańcy i jednostki samorządu. Eksperci podkreślają, że w całym systemie gospodarki odpadami w Polsce potrzebnych jest więcej takich instalacji, żeby rozwiązać problem zalewu śmieci, z którym borykają się gminy.