Komunikaty PR

Firma PURMIX na czele izolacji natryskowych!

2019-12-01  |  19:22
Biuro prasowe
Kontakt

Janusz Stasiak
PURMIX

Kliczkowska 15/9
58-100 Świdnica
biuro|purmix.eu| |biuro|purmix.eu
+48 795 098 055
purmix.eu/

 

Izolacja z pianki natryskowej - firma PURMIX jedną z lepszych na Dolnym Śląsku. 

Chociaż izolacja z pianki natryskowej jest stosowana od lat 40. XX wieku, głównie w samolotach, przez ostatnie 30 lat, ciągłe innowacje produktowe spowodowały wzrost zastosowania izolacji z pianki natryskowej w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. Gwałtowny rozwój izolacji natryśniętej pianki w budownictwie, częściowo dzięki jego natychmiastowym i długoterminowym korzyściom, pozwolił materiałowi izolacyjnemu pewnie usiąść obok tradycyjnych rodzajów izolacji, zapewniając komfort cieplny mieszkańcom budynku.

Co to jest izolacja z pianki natryskowej?

Izolacja piankowa natryskowa, znana również jako izolacja piankowa lub izolacja natryskowa, to dwuczęściowy materiał izolacyjny w płynie (połączenie zewnętrzne), który izoluje i uszczelnia powietrze, niezależnie od tego, gdzie jest stosowany. Materiał występuje w dwóch dużych bębnach o pojemności 55 galonów - iso i żywicy. Te W zależności od zastosowanego rodzaju natryskiwanej izolacji piankowej, zamkniętych lub otwartych komórek, pianka rozszerza się od 40 do 100 razy po aplikacji.
 

Rodzaje izolacji z pianki natryskowej

Przez lata wprowadzano innowacje produktowe, wprowadzając kilka różnych rodzajów izolacji z pianki natryskowej. Głównie w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym stosowana jest pianka natryskowa o otwartych i zamkniętych komórkach, a izolacja natryskowa o dużej gęstości jest stosowana jako pianka dachowa w budownictwie komercyjnym lub przemysłowym. Natryskowa izolacja piankowa o otwartych komórkach, miękki materiał o niskiej gęstości, jest zwykle stosowana do zastosowań wewnętrznych, takich jak wnęki ścienne, spód pokładów dachowych, poddasze, ściany piwnic i przestrzenie pełzające. Otwarta struktura komórkowa piankowej izolacji o niskiej gęstości pozwala na przepuszczanie wilgoci, co pomaga w zarządzaniu wilgocią i dwukierunkowym suszeniu zespołu ściany.

A jakie są w takim razie zalety izolacji natryskowych pianą poliuretanową? 

Przede wszystkim cena, bezpieczeństwo, elastyczność, odpornoś i wpływ na środowisko - poznaj firmę PURMIX i skorzystaj z usług profesjonalistów by zapewnić ciepło domowi i jego mieszkańcom. 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma Nowa strona internetowa Adamedu Biuro prasowe
2020-06-03 | 01:00

Nowa strona internetowa Adamedu

Innowacja w branży farmaceutycznej Głównym celem prac nad nową stroną internetową było stworzenie serwisu, który jest nowoczesny i responsywny, czyli elastycznie
Firma Bon 1000 Plus – Polish Outdoor Group do rządu RP. Badanie branży outdoorowej
2020-06-01 | 08:15

Bon 1000 Plus – Polish Outdoor Group do rządu RP. Badanie branży outdoorowej

26 maja br. odbyła się konferencja organizowana wspólnie przez Ministerstwo Rozwoju i PARP w sprawie „Pozyskiwania środków finansowych dla branży turystycznej”
Firma Rynek pracy IT w dobie pandemii. Benefity nie znikają, kandydaci wybierają B2B
2020-05-20 | 01:00

Rynek pracy IT w dobie pandemii. Benefity nie znikają, kandydaci wybierają B2B

Elementy oferty pracy, które liczą się najbardziej to: zarobki (87 proc.), warunki i forma zatrudnienia (83 proc.) oraz spis obowiązków na danym stanowisku (82 proc.). W

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Zanieczyszczenie powietrza wraca do poziomów sprzed pandemii. Producenci aut wprowadzają filtry chroniące przed smogiem

Wraz ze stopniowym odmrażaniem gospodarki rośnie liczba aut na ulicach i chociaż transport nie jest jedynym winnym smogu, to zanieczyszczenie powietrza w największych miastach wraca do stanu sprzed pandemii. Producenci aut wprowadzają więc nowe filtry kabinowe, które zatrzymają nawet najmniejsze, a zarazem najbardziej szkodliwe cząsteczki. To o tyle istotne, że stężenie zanieczyszczeń w kabinach, choć mniejsze niż na zewnątrz, nadal jest zbyt duże. W powietrzu zasysanym do wnętrza auta znajdują się między innymi cząstki PM2,5 – tak małe, że mogą przenikać z płuc do krwi. 

Biotechnologia

Polscy naukowcy badają interakcje koronawirusa z ludzkimi komórkami. Chcą umożliwić szybsze testowanie leków

Polscy naukowcy opracowują platformę elektroniczną symulującą działanie komórki, chcąc zbadać interakcje zachodzące pomiędzy koronawirusem a organizmem. Dzięki niej łatwiej będzie znaleźć sposób na dezaktywowanie SARS-CoV-2 np. podczas transportu próbek od chorych, co ograniczy ryzyko zakażenia pracowników służby zdrowia. Platforma ma też pozwolić na szybsze i bezpieczniejsze testowanie nowych terapii na COVID-19 oraz potencjalnych szczepionek.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.