Komunikaty PR

Fajne Granty T-Mobile: termin zgłoszeń do programu przedłużony do 31 stycznia

2019-12-27  |  10:07
Biuro prasowe

Ze względu na liczne prośby ze strony szkół oraz innych placówek edukacyjnych, zdecydowaliśmy o wydłużeniu możliwości zgłaszania się do programu Fajne Granty T-Mobile. Przedłużenie terminu to również szansa na pozyskanie cennych materiałów edukacyjnych dla placówek oraz zdobycie bezcennej wiedzy.

 

Zgłoszenie do programu jest bardzo proste

Wystarczy, że opiekun grupy wypełni formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.fajnegranty.pl. Następnie, autorzy najciekawszych pomysłów skompletują zawartość dwóch pudełek (o wymiarach 53x43x28,5 cm, wielkość walizki transportowej) sprzętem o wartości do 1000 złotych każde. Zawartość pudełek powinna być identyczna. Za pomocą materiałów z pierwszego pudełka uczestnicy konkursu będą realizować warsztaty, a drugi egzemplarz prześlą do siedziby Fundacji CoderDojo wraz z dokumentacją rozliczeniową, aby otrzymać zwrot kosztów. Wszystkie przesłane pudełka wezmą udział w drugim etapie rozgrywki, czyli ocenie projektów pod względem innowacyjności oraz możliwość wykorzystania sprzętu już po zakończeniu programu grantowego.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do 31 stycznia 2020 r. 

 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:

  • nowoczesny sprzęt - zawartość Fajnego Pudełka o wartości do 1000 zł dla autorów najciekawszych pomysłów,
  • promocja pomysłów w mediach,
  • najlepszy zespół otrzyma zaproszenie na warsztaty w siedzibie partnera, do warszawskiego oddziału firmy T-Mobile Polska. Fundacja pokrywa koszty przyjazdu i wyżywienia grupy.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.fajnegranty.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja Darmowa nauka języków przez miesiąc - aplikacja Babbel wspiera polskich uczniów Biuro prasowe
2020-03-24 | 10:26

Darmowa nauka języków przez miesiąc - aplikacja Babbel wspiera polskich uczniów

Zgodnie z decyzją władz wszystkie szkoły i uniwersytety w Polsce zostały zamknięte. To jednak nie oznacza, że na uczniach i studentach w naszym kraju nie ciąży obowiązek realizowania
Edukacja Prestiżowe przedszkole za symboliczną złotówkę? Norlandia prowadzi nabór online
2020-03-23 | 17:00

Prestiżowe przedszkole za symboliczną złotówkę? Norlandia prowadzi nabór online

Nie minęły jeszcze trzy lata, od kiedy Przedszkola Norlandia Grupy NHC (Norlandia Health & Care Group) pojawiły się w kilku polskich miastach, a już cieszą się wielką popularnością i
Edukacja Norlandia stawia na e-learning dla Dzieci!
2020-03-19 | 12:30

Norlandia stawia na e-learning dla Dzieci!

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Dzieci, skandynawska  sieć niepublicznych Przedszkoli, Norlandia rozpoczyna intensywne zajęcia na platformie e-learningowej. To doskonała forma

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Finanse

Technologie szansą na odbicie gospodarcze w czasie kryzysu. Tą drogą poszły też Chiny

W obszarze cyfryzacji Polska wciąż ma dużo do nadrobienia względem bardziej rozwiniętych zachodnich gospodarek. W ubiegłorocznym rankingu DESI zajęła dopiero 25. miejsce wśród 28 państw w Unii Europejskiej, a według raportu McKinsey gospodarka cyfrowa stanowi w niej tylko nieco ponad 6 proc. krajowego PKB. Prezes Fundacji Digital Poland podkreśla, że konieczne są wzrost wydatków w tym obszarze i większa adaptacja cyfrowych technologii w sektorze MŚP. W obliczu spodziewanego spowolnienia wywołanego pandemią koronawirusa to może być szansa na wzrost. Taki plan mają też Chiny.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Start-upy

Opracowano pierwszą na świecie metodę odzyskiwania sadzy z opon. Polskie rozwiązanie pozwoli uniknąć spalania paliw kopalnych i emisji CO2

Co roku na świecie zużywa się ponad miliard opon. Większość trafia na wysypiska. Dzięki polskiej firmie zużyte opony można niemal w 100 proc. przywracać do obiegu. Pojedyncza instalacja Syntoilu uzdatnia sadzę z 6 tys. opon do parametrów sadzy technicznej, która zazwyczaj powstaje z gazu ziemnego czy ropy naftowej. Aby wyprodukować tradycyjną drogą tonę sadzy, trzeba wyemitować do atmosfery tony CO2. To pierwsza na świecie metoda oczyszczania sadzy.