Komunikaty PR

Wypełnij ankietę na temat budowy domu i wygraj nowoczesny regulator pokojowy

2017-06-02  |  13:40
Biuro prasowe
Kontakt
Renata Nowak
TECH Sterowniki

ul. Biała Droga 31
34-122 Wieprz
rzecznik|techsterowniki.pl| |rzecznik|techsterowniki.pl
+ 48 697 837 877
www.techsterowniki.pl
Do pobrania ankieta ( 0.58 MB )

Pod hasłem: „Budowa domu 2017” ruszyła najnowsza ankieta internetowa firmy TECH Sterowniki. Badanie skierowane jest do społeczności osób budujących oraz planujących budowę domu. Każdy, kto oprócz wypełnienia ankiety odpowie na dodatkowe, nieobowiązkowe pytanie otwarte, może wygrać najnowszy regulator pokojowy ST-292v3 z czujnikiem temperatury podłogi. Badanie potrwa do końca lipca tego roku.

O ankiecie

Jakie domy budują dziś Polacy? Które rozwiązania najczęściej wybierają i jakie czynniki te wybory warunkują? To pytania, na które odpowiedzi szuka firma TECH Sterowniki w najnowszym badaniu internetowym. W ankiecie poruszone zostały kwestie dotyczące m.in. typów budowanych domów, doboru i montażu instalacji grzewczej oraz jej późniejszej eksploatacji. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie potrwa około 10 minut.

Cel badania

Głównym celem ankiety jest zbadanie preferencji Polaków dotyczących planowanej lub rozpoczętej już inwestycji, tj. budowy domu. Zebrane odpowiedzi posłużą do przygotowania specjalnego raportu, który zostanie udostępniony do pobrania za darmo na blogu firmy TECH Sterowniki. Po zakończeniu ankiety każdy będzie miał wgląd w jej wyniki i będzie mógł porównać swoje spostrzeżenia z opiniami innych internautów. W ten sposób badanie stanie się zbiorem doświadczeń osób budujących domy i wskazówką dla tych, którzy są dopiero na etapie rozważania inwestycji. Wszelkie uwagi wypływające z własnych doświadczeń internautów są cenne, a każdy głos będzie miał wpływ na to, jaki obraz rynku budowniczego w Polsce wyłoni się z raportu.

Regulator pokojowy do wygrania w konkursie

Wszyscy, którzy wezmą udział w badaniu, mają dodatkowo szansę na wygranie nowoczesnego regulatora pokojowego firmy TECH Sterowniki. Termostat pokojowy ST-292v3 pozwoli zarządzać temperaturą w pomieszczeniu w zależności od potrzeb i cieszyć się komfortem cieplnym każdego dnia. Aby powalczyć o tę nagrodę, wystarczy odpowiedzieć na zawarte w ankiecie dodatkowe pytanie. Należy uzasadnić w kilku zdaniach, dlaczego właśnie Tobie firma TECH Sterowniki powinna przekazać wspomniany sterownik.

Szczegółowe informacje na temat ankiety, w tym dotyczące regulaminu znajdują się na stronie: http://techsterowniki.pl/ankieta-dla-budujacych-dom/.

Bezpośredni link do wypełnienia ankiety: https://goo.gl/7O7FPw

Zastanawiasz się nad budową domu, a może już go budujesz? Podziel się swoimi doświadczeniami w ankiecie. Dołącz do społeczności osób, które wspólnie tworzą raport na temat budownictwa w Polsce w 2017 roku!

Odpowiedzi na pytania będą zbierane do 31 lipca 2017 roku.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom NOWOŚĆ! TRA LALA – ekologiczny płyn uniwersalny do mycia różnych powierzchni Biuro prasowe
2020-07-31 | 14:07

NOWOŚĆ! TRA LALA – ekologiczny płyn uniwersalny do mycia różnych powierzchni

 Gama produktów marki ZAA-ZOO-LAA powiększyła się o kolejną nowość – ekologiczny, uniwersalny płyn o uroczej nazwie TRA LALA. Nowy produkt przeznaczony jest do
Dom Inwestycja Wilczak 20 na ukończeniu
2020-07-28 | 11:00

Inwestycja Wilczak 20 na ukończeniu

Zbliża się zakończenie realizacji inwestycji mieszkaniowej Wilczak 20. W ramach projektu powstało już 5 budynków wielorodzinnych z 439 lokalami łącznie. Na ostatnie prostej jest
Dom Osiedle Silesia z panelami fotowoltaicznymi
2020-07-28 | 11:00

Osiedle Silesia z panelami fotowoltaicznymi

Fotowoltaika to nie tylko trend, ale też znak czasów. To także troska o planetę, a przy okazji niższe rachunki. Rozwiązania takie już od jakiegoś czasu są udziałem

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Złote Spinacze 2020 - zgłoszenie

Firma

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Robotyka i SI

Telewizja coraz chętniej wykorzystuje kamery z możliwością sterowania w czasie rzeczywistym i rozszerzoną rzeczywistość. Pandemia przyspieszyła ich rozwój

Choć branża medialna i rozrywkowa sporo straciła na pandemii, to koronawirus pozytywnie wpłynął na rozwój innowacji, zwłaszcza w wydarzeniach transmitowanych na żywo. Producenci telewizyjnego sportu przetestowali nowinki technologiczne, m.in. nagrania z drona czy umieszczenie kamery na strojach sędziów. Przyszłością jest też połączenie elementów rzeczywistych z wirtualnymi i zastosowanie kamer sterowanych na żywo, które pozwolą uchwycić emocje zawodników, a widzom umożliwią bezpośredni udział w wydarzeniu.