Komunikaty PR

Victaulic FireLock Installation-Ready™, czyli nowa jakość instalacji sanitarnych

2017-06-09  |  01:00

Montaż instalacji sanitarnych nigdy nie był prostszy. Nowość od firmy Victaulic na polskim rynku, kształtki i łączniki FireLockTM Installation-Ready™, są najbardziej innowacyjną zmianą od czasu wprowadzenia rowkowania. Technologia ta jest bezpośrednim nawiązaniem do filozofii firmy, która słucha potrzeb i uwag wykonawców poszukujących optymalnych rozwiązań. Stąd kształtki i łączniki FireLockTM Installation-Ready™ nie mają luźnych części i są dostarczane na miejsce montażu w formie gotowej do instalacji.

 

Montaż instalacji sanitarnych z wykorzystaniem kształtek i łączników FireLockTM Installation-Ready™ przywołuje skojarzenie z układaniem konstrukcji z klocków i jest równie proste. Złączkę należy umieścić na rurze, połączyć z kolejnym elementem i dokręcić – to wszystko! Dzięki temu technologia Installation-Ready™ pozwala skrócić montaż do ok. minuty, co jest niesamowitą oszczędnością zarówno czasu, jak i pieniędzy” mówi Piotr Walawender, Inżynier Sprzedaży Victaulic Polska.

 

Kształtki FireLockTM Installation-Ready™ są dopasowane do ograniczonych przestrzeni sufitowych jednocześnie zmniejszając prześwity o 45%. Wyeliminowanie nawilżanych części metalowych eliminuje korozję i potrzebę stosowania galwanizowanych kształtek zapobiegających korozji wewnętrznej. Jednocześnie dwuczęściowa, wstępnie zmontowana konstrukcja pozwala na łatwiejszą instalację w trudnodostępnych miejscach i wizualną kontrolę efektów. Ponadto montaż można przeprowadzić używając jedynie jednej ręki, co znacznie ułatwia pracę na wysokościach.

 

Środkowa krawędź uszczelki pomaga w prawidłowym ustawieniu łącznika po środku połączenia, a gwinty powleczone nylonem dodatkowo podnoszą wytrzymałość, dzięki czemu kształtki i łączniki FireLockTM Installation-Ready™ nadają się idealnie do instalacji w wymagających warunkach, takich jak próżnia, woda czy powietrze. Technologia ta daje możliwość pracy przy ciśnieniu 365 psi/25 bar, co znacznie poszerza możliwości jej zastosowania, a niezbędna certyfikacja, w tym certyfikat CNBOP tylko potwierdzają wysoką klasę tych elementów” dodaje Piotr Walawender.

 

Certyfikacja jest jednym z najważniejszych wyznaczników jakości produktu w branży instalacji sanitarnych i zewnętrznych, ponieważ tylko najlepsze materiały są w stanie sprostać wymaganiom profesjonalistów i jednocześnie odpowiednio zadbać o życie i zdrowie użytkowników.

 

Więcej informacji na ten temat znajduje się na www.victaulicfire.com. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Postępy na budowie osiedla Rodzinne Podolany Biuro prasowe
2020-07-13 | 09:00

Postępy na budowie osiedla Rodzinne Podolany

Osiedle Rodzinne Podolany zmienia się z dnia na dzień – przekonać się o tym mogli uczestnicy Dni Otwartych, które na początku czerwca zorganizował na placu budowy deweloper, Sky
Dom Nietypowe rozwiązania we wkładach stalowych
2020-06-30 | 11:30

Nietypowe rozwiązania we wkładach stalowych

Warunki klimatyczne panujące w krajach północnych sprawiają, iż skandynawskie technologie grzewcze uchodzą za jedne z najlepszych na świecie. Charakteryzuje je nie tylko
Dom Postępy na placu budowy inwestycji Piątkowska 103
2020-06-29 | 11:42

Postępy na placu budowy inwestycji Piątkowska 103

Prace budowlane przy Piątkowskiej 103 w Poznaniu nabierają tempa. Z dnia na dzień zaobserwować można ich kolejne efekty. Obecnie intensywne działania dotyczą szczególnie hali

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Medycyna

Sztuczna inteligencja dopasuje skuteczny lek i jego dawkę w terapii nowotworowej. Nowa platforma zamiast laboratorium wykorzystuje dane zgromadzone w chmurze [DEPESZA]

Sztuczna inteligencja może zrewolucjonizować medycynę. Wykorzystuje biomarkery w celu dokładnego dopasowania pacjentów do badań klinicznych i pozwala spersonalizować terapię przeciwnowotworową. Platforma z SI izraelskiego start-upu Nucleai wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego do przewidywania postępu nowotworów i odpowiedzi układu odpornościowego pacjenta w celu ustalenia najbardziej skutecznego leczenia.

Energetyka

Inwestycje w energię odnawialną mogą stanowić alternatywę dla budowy elektrowni atomowej. Ich łączna moc w Polsce przekroczyła już 10 GW

Jednym z kluczowych elementów transformacji energetycznej w Polsce mogą okazać się inwestycje skupione wokół energetyki odnawialnej. Pozwolą uniezależnić ten sektor gospodarki od przemysłu górniczego. Kluczową rolę w odejściu od węgla może odegrać zielony wodór, który pozwoli zgromadzić nadwyżki energetyczne do wykorzystania w szczycie obciążenia sieci energetycznych.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.