Komunikaty PR

Śródka OdNowa 2, czyli blisko natury i centrum

2019-12-19  |  01:00
Biuro prasowe

Grupa Partner, poznański deweloper rozpoczął budowę nowego etapu osiedla Śródka OdNowa. To miejsce blisko natury – Jeziora Maltańskiego oraz Ostrowa Tumskiego – i centrum – 10 minut od Starego Rynku. Znajdą się tutaj 83 mieszkania z podziemną halą garażową i zaaranżowaną zieloną przestrzenią.

Najnowsza inwestycja Grupy Partner – Śródka OdNowa 2 – może poszczycić się dogodną lokalizacją. Sukces sprzedażowy pierwszego etapu stanowi tego potwierdzenie. – Pierwszy etap został już sprzedany w całości, dlatego postanowiliśmy rozpocząć kolejny. Zainteresowanych lokalizacją przy ulicy Bernata jest wielu – zauważa Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner. W budynku znajdą się 83 mieszkania o powierzchniach od 27 do 80 mkw. Będą to funkcjonalnie przygotowane kawalerki, oraz dwu-, trzy- i czteropokojowe przestrzenie. Lokale parterowe zostaną wyposażone w ogródki, zaś wszystkie mieszkania położone na piętrach w loggie, balkony lub przestronne tarasy. – Jesteśmy otwarci też na preferencje klientów. Jeszcze w fazie budowy istnieje możliwość wprowadzenia zmian w aranżacji wnętrz poszczególnych mieszkań. Lokale zostały tak zaprojektowane, by pozwalały na łączenie ich w pionie, jak i poziomie – dodaje Michał Wawrzyniak. Na osiedlu nie zabraknie również podziemnej hali garażowej oraz naziemnych miejsc postojowych. Ceny rozpoczynają się od 221 000 zł brutto, a zgodnie z harmonogramem pierwsi mieszkańcy klucze do własnych czterech kątów otrzymają w I kwartale 2021 roku.

Osiedle Śródka OdNowa 2 to szereg korzyści dla nowych mieszkańców. Umiejscowienie projektu jest na tyle uniwersalne, że stanowi dobre rozwiązanie dla singli, rodzin z małymi dziećmi czy dorastającą młodzieżą. W jego sąsiedztwie mieszczą się prestiżowe szkoły, zarówno państwowe, jak i prywatne. Atutem są też tereny rekreacji, takie jak Jezioro Maltańskie, Ostrów Tumski oraz Termy Maltańskie. Dogodna komunikacja miejska powoduje, że łatwo stąd dostać się w każdą stronę miasta czy to do centrum, czy na jego obrzeża. – Droga rowerowa na Śródkę i Wartostradę, Jezioro Maltańskie zapewniają wytchnienie po pracy, zapewniają aktywny wypoczynek o każdej porze roku. Do tego komfortowy rozkład komunikacji miejskiej podnosi komfort życia – zauważa Michał Wawrzyniak.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Nietypowe rozwiązania we wkładach stalowych Biuro prasowe
2020-06-30 | 11:30

Nietypowe rozwiązania we wkładach stalowych

Warunki klimatyczne panujące w krajach północnych sprawiają, iż skandynawskie technologie grzewcze uchodzą za jedne z najlepszych na świecie. Charakteryzuje je nie tylko
Dom Postępy na placu budowy inwestycji Piątkowska 103
2020-06-29 | 11:42

Postępy na placu budowy inwestycji Piątkowska 103

Prace budowlane przy Piątkowskiej 103 w Poznaniu nabierają tempa. Z dnia na dzień zaobserwować można ich kolejne efekty. Obecnie intensywne działania dotyczą szczególnie hali
Dom Osiedla dla małych mieszkańców
2020-06-29 | 11:33

Osiedla dla małych mieszkańców

Wybór idealnego mieszkania dla siebie i swoich najbliższych to jeden z celów jakie stawiają przed sobą wszyscy, spełniający swoje marzenia o szczęśliwej rodzinie. Dla dzieci,

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Internet

W czasie pandemii liczba ataków DDoS wzrosła o ponad 500 proc. Cyberprzestępcy wzięli na celownik zarówno wielkie korporacje, jak i małe firmy [DEPESZA]

Pandemia koronawirusa zwiększyła aktywność cyberprzestępców. Specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa zanotowali nie tylko wzmożoną aktywność przestępców wymierzoną w użytkowników świadczących pracę zdalną, na celowniku znalazła się także infrastruktura sieciowa dużych i małych firm. Z analiz przeprowadzonych przez ekspertów Nexusguard Research wynika, że w pierwszym kwartale liczba ataków DDoS wzrosła o  278 proc. względem analogicznego okresu w roku ubiegłym i aż o 542 proc. w porównaniu do czwartego kwartału 2019 roku.

Robotyka i SI

Ekspert rynku: Polacy powinni skupić się na tworzeniu oprogramowania i aplikacji dla dronów, a nie samych maszyn

Drony sprawdzają infrastrukturę, badają place budowy, pomagają ratownikom, monitorują populacje dzikiej przyrody i analizują parkingi. Od szybkich dostaw w godzinach szczytu do skanowania nieosiągalnej bazy wojskowej – okazują się niezwykle przydatne w miejscach, do których człowiek nie może dotrzeć. Do tego potrzebują jednak coraz bardziej zaawansowanych technologii.  – Drony to nie lotnictwo, drony to Przemysł 4.0, informatyka. I w tym kierunku powinna pójść Polska – przekonuje Sławomir Kosieliński, prezes Fundacji Instytut Mikromakro.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.