Komunikaty PR

Sikorskiego 8 – kamienica z potencjałem

2019-12-17  |  01:00
Biuro prasowe

 

Jakie oczekiwania mają poznaniacy względem własnych czterech kątów? Gdzie chcą mieszkać? Niezmiennie od wielu lat, kluczową rolę odgrywa lokalizacja. Znaczenie ma bliskość terenów rekreacji, komunikacji miejskiej czy placówek edukacyjnych. Liczy się też standard wykonania, a więc detale wykończeniowe, potencjał mieszkaniowy oraz ustawność pomieszczeń. Te elementy gwarantuje Wilda, na której powstała inwestycja Sikorskiego 8 -  odrestaurowana kamienica o podwyższonym standardzie.

W Poznaniu nadal trwa boom mieszkaniowy. Jednak liczba atrakcyjnych działek pod zabudowę maleje. Wśród inwestycji, których atutem jest dogodna lokalizacja można wskazać Sikorskiego 8, kamienicę na Wildzie. – Świadomość klientów wzrasta z roku na rok. Inwestujący nie podejmują pochopnych decyzji zakupowych, wiedzą czego oczekują od samego budynku, jak i miejsca, w którym on się znajduje. Stąd też, usytuowana w sercu tętniącej życiem Wildy kamienica, cieszy się sporym zainteresowaniem, a liczba wolnych mieszkań maleje – podkreśla Ewa Waliszewska z Działu Sprzedaży w firmie Inwestycje Hryniewicz.pl. Dobra lokalizacja znaczy wiele. Park Jana Pawła II zapewnia wytchnienie po tygodniu pracy, komunikacja miejska podnosi komfort życia, a markety, restauracje i okoliczne sklepy zapewniają dostęp do niezbędnych każdego dnia udogodnień. Co ważne, do Starego Browaru czy AWF-u można tramwajem dotrzeć w kilka minut (a to informacja ważna dla klientów inwestycyjnych czy rodzin kupujących lokal z myślą o dzieciach lub wnukach).

Inwestycja Sikorskiego 8 jest już gotowa, a nowi mieszkańcy sukcesywnie się wprowadzają. W ofercie pozostało ostatnie dwupokojowe mieszkania o  podwyższonym standardzie i metrażu – od 43 do 54 mkw, każde z aneksem kuchennym. Ceny rozpoczynają od 7 375 zł za mkw. Lokale znajdujące się na parterze i pierwszych dwóch piętrach zostały całkowicie wyremontowane i przygotowane do zamieszkania (posiadają w pełni wykończone łazienki, pomalowane ściany, przygotowane podłogi i sporządzone projekty kuchni), zaś na trzecim piętrze oddawane są w standardzie deweloperskim. Tu zostało już tylko jedno ostanie mieszkanie z pięknymi świetlikami w dachu. Dodatkowo każdy lokal posiada własną piwnicę i miejsce postojowe na wewnętrznym dziedzińcu, na który można dostać się przez sterowaną pilotem bramę. – Myślę, że nasza oferta wyróżnia się spośród obecnych na rynku. W cenie mieszkania jest również własnościowa piwnica i możliwość parkowania na wewnętrznym dziedzińcu, co w dzisiejszych czasach, tak szybko kurczących się miejsc parkingowych na ulicach, nie jest bez znaczenia. – zauważa Ewa Waliszewska. Na co jeszcze zwracają uwagę osoby szukające nowego M? Na jakość użytych materiałów, estetykę wykonania i termin realizacji, by jak najszybciej się wprowadzić. A to elementy, którymi wyróżnia się projekt Sikorskiego 8, bowiem inwestycja jest już gotowa, co oznacza, że nadchodzące święta można by spędzić już u siebie. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom NOWOŚĆ! TRA LALA – ekologiczny płyn uniwersalny do mycia różnych powierzchni Biuro prasowe
2020-07-31 | 14:07

NOWOŚĆ! TRA LALA – ekologiczny płyn uniwersalny do mycia różnych powierzchni

 Gama produktów marki ZAA-ZOO-LAA powiększyła się o kolejną nowość – ekologiczny, uniwersalny płyn o uroczej nazwie TRA LALA. Nowy produkt przeznaczony jest do
Dom Inwestycja Wilczak 20 na ukończeniu
2020-07-28 | 11:00

Inwestycja Wilczak 20 na ukończeniu

Zbliża się zakończenie realizacji inwestycji mieszkaniowej Wilczak 20. W ramach projektu powstało już 5 budynków wielorodzinnych z 439 lokalami łącznie. Na ostatnie prostej jest
Dom Osiedle Silesia z panelami fotowoltaicznymi
2020-07-28 | 11:00

Osiedle Silesia z panelami fotowoltaicznymi

Fotowoltaika to nie tylko trend, ale też znak czasów. To także troska o planetę, a przy okazji niższe rachunki. Rozwiązania takie już od jakiegoś czasu są udziałem

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Złote Spinacze 2020 - zgłoszenie

Firma

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Robotyka i SI

Telewizja coraz chętniej wykorzystuje kamery z możliwością sterowania w czasie rzeczywistym i rozszerzoną rzeczywistość. Pandemia przyspieszyła ich rozwój

Choć branża medialna i rozrywkowa sporo straciła na pandemii, to koronawirus pozytywnie wpłynął na rozwój innowacji, zwłaszcza w wydarzeniach transmitowanych na żywo. Producenci telewizyjnego sportu przetestowali nowinki technologiczne, m.in. nagrania z drona czy umieszczenie kamery na strojach sędziów. Przyszłością jest też połączenie elementów rzeczywistych z wirtualnymi i zastosowanie kamer sterowanych na żywo, które pozwolą uchwycić emocje zawodników, a widzom umożliwią bezpośredni udział w wydarzeniu.