Komunikaty PR

Rodzinne Podolany poszerzają ofertę o domy szeregowe z ogrodami

2019-09-27  |  15:00
Biuro prasowe

Rodzinne Podolany to unikatowy projekt na poznańskim rynku mieszkaniowym, realizowany w północno-zachodniej części miasta, między zielonym Strzeszynem a ścisłym centrum. Nowy etap inwestycji to 18 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 91 mkw. w układzie 4- pokojowym. Na parter składa się przestronny salon z aneksem kuchennym, toaleta, wiatrołap oraz pomieszczenie gospodarcze, natomiast piętro to aż trzy sypialnie i łazienka. We wszystkich domach oferowane jest także poddasze nieużytkowe. Ponadto do każdego domu przypisany jest własny ogród oraz dwa miejsca postojowe Finalizacja tego etapu inwestycji planowana jest na IV kwartał 2020 roku.

Ofertę przy ul. Heleny Rzepeckiej uzupełniają mieszkania 2-poziomowe o powierzchni 76 – 79 mkw., realizowane w ramach I etapu. Bez względu na metraż, w lokalach zaprojektowano salon z aneksem kuchennym oraz toaletą na parterze, a także trzy pokoje i łazienkę na piętrze. Każde mieszkanie posiada również poddasze, na którym można zaaranżować schowek. – Elementem wyróżniającym mieszkania są jednak przestronne tarasy na dachu, każdy o powierzchni ok 20 mkw. - mówi Agnieszka Jałoszyńska z firmy Sky Investments. Zakończenie pierwszego etapu planowane jest na II kwartał 2020 roku.

Inwestycja oferuje także przyszłym mieszkańcom liczne możliwości wypoczynku na świeżym powietrzu – W najbliższej okolicy nie brakuje ścieżek rowerowych, terenów rekreacyjnych i sportowych – wymienia Agnieszka Jałoszyńska. Podolany to także dzielnica gwarantująca doskonałą komunikację z centrum Poznania (wystarczą dwie minuty spaceru, aby skorzystać z przystanku autobusowego) oraz głównych tras regionu.

Osiedle zostanie utrzymane w konwencji zamkniętej. Powstaną szlabany wjazdowe, co zwiększy komfort mieszkańców. Deweloper, Sky Investments zadba również o elementy małej architektury, a więc drogi wewnętrzne, oświetlenie, chodniki oraz zielony skwer. – Końcowym stadium inwestycji będzie wykonanie nawierzchni ulicy Heleny Rzepeckiej do ulicy Strzeszyńskiej – dodaje Agnieszka Jałoszyńska.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Nietypowe rozwiązania we wkładach stalowych Biuro prasowe
2020-06-30 | 11:30

Nietypowe rozwiązania we wkładach stalowych

Warunki klimatyczne panujące w krajach północnych sprawiają, iż skandynawskie technologie grzewcze uchodzą za jedne z najlepszych na świecie. Charakteryzuje je nie tylko
Dom Postępy na placu budowy inwestycji Piątkowska 103
2020-06-29 | 11:42

Postępy na placu budowy inwestycji Piątkowska 103

Prace budowlane przy Piątkowskiej 103 w Poznaniu nabierają tempa. Z dnia na dzień zaobserwować można ich kolejne efekty. Obecnie intensywne działania dotyczą szczególnie hali
Dom Osiedla dla małych mieszkańców
2020-06-29 | 11:33

Osiedla dla małych mieszkańców

Wybór idealnego mieszkania dla siebie i swoich najbliższych to jeden z celów jakie stawiają przed sobą wszyscy, spełniający swoje marzenia o szczęśliwej rodzinie. Dla dzieci,

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Internet

W czasie pandemii liczba ataków DDoS wzrosła o ponad 500 proc. Cyberprzestępcy wzięli na celownik zarówno wielkie korporacje, jak i małe firmy [DEPESZA]

Pandemia koronawirusa zwiększyła aktywność cyberprzestępców. Specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa zanotowali nie tylko wzmożoną aktywność przestępców wymierzoną w użytkowników świadczących pracę zdalną, na celowniku znalazła się także infrastruktura sieciowa dużych i małych firm. Z analiz przeprowadzonych przez ekspertów Nexusguard Research wynika, że w pierwszym kwartale liczba ataków DDoS wzrosła o  278 proc. względem analogicznego okresu w roku ubiegłym i aż o 542 proc. w porównaniu do czwartego kwartału 2019 roku.

Robotyka i SI

Ekspert rynku: Polacy powinni skupić się na tworzeniu oprogramowania i aplikacji dla dronów, a nie samych maszyn

Drony sprawdzają infrastrukturę, badają place budowy, pomagają ratownikom, monitorują populacje dzikiej przyrody i analizują parkingi. Od szybkich dostaw w godzinach szczytu do skanowania nieosiągalnej bazy wojskowej – okazują się niezwykle przydatne w miejscach, do których człowiek nie może dotrzeć. Do tego potrzebują jednak coraz bardziej zaawansowanych technologii.  – Drony to nie lotnictwo, drony to Przemysł 4.0, informatyka. I w tym kierunku powinna pójść Polska – przekonuje Sławomir Kosieliński, prezes Fundacji Instytut Mikromakro.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.