Komunikaty PR

IV etap Nowych Ogrodów zgodnie z harmonogramem

2019-04-11  |  14:45
Biuro prasowe

Dodatnie temperatury, iście wiosenne słońce cieszą wszystkich deweloperów. Dla branży budownictwa mieszkalnego to znak, że harmonogramy zostaną w 100 proc. zrealizowane, tak jak w przypadku inwestycji Nowe Ogrody.

 

- Dzięki sprzyjającej aurze, udaje nam się realizować wszytko z założonym planem. Z końcem zeszłego tygodnia zakończono montaż okien, a obecnie nasi budowlańcy prowadzą zaawansowane prace nad elewacją budynku oraz instalacjami - mówi Marlena Zapalska, Prezes Spółki Proxin Ogrody.

IV etap budynku przy ulicy Meissnera pomieści mieszkania odpowiadające zróżnicowanym potrzebom dzisiejszych klientów. 

- Jednak warto zaznaczyć, że obecnie w sprzedaży pozostały ostatnie już lokale, a ich powierzchnia waha się od 48 do 81 mkw - dodaje Marlena Zapalska. Finalizacja projektu planowana jest na koniec bieżącego roku.

Z końcem marca rozpoczęto także prace nad najnowszym, V etap inwestycji. Klienci wybierać mogą pomiędzy kawalerkami , mieszkaniami 2-, 3- i 4-pokojowymi o powierzchni od 27 do 103 mkw. Dodatkowo w projekcie przewidziano: plac zabaw, boksy rowerowe, komórki lokatorskie, 8 lokali usługowych oraz podziemna hala garażowa, która pomieści 168 aut. Finalizacja projektu planowana jest na IV kwartał 2020 roku.

Lokalizacja stanowi jeden z największych atutów tej inwestycji. Osiedle jest doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy chcą mieszkać z dala od zgiełku ścisłego centrum miasta, ale korzystać z jego dobrodziejstw. Budynki oddalone są 20 minut od serca Poznania, czyli Starego Rynku, 10 minut od lotniska Ławica oraz galerii King Cross Marcelin. Dodatkowo korzystając z licznych ścieżek rowerowych w niecałe 10 minut można dojechać do Ogrodu Botanicznego czy Jeziora Rusałka, które stanowią idealne miejsce na rodzinny piknik.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Renowacja instalacji grzewczej – dlaczego warto ją wykonać? Biuro prasowe
2019-05-20 | 01:00

Renowacja instalacji grzewczej – dlaczego warto ją wykonać?

Zwiększająca się w Polsce emisja spalin do atmosfery przekłada się na powstawanie smogu, a tym samym niską jakość powietrza. Trujące spaliny mają negatywny wpływ nie tylko na
Dom Renowacja podłogi – szybsza niż Ci się wydaje
2019-05-15 | 01:00

Renowacja podłogi – szybsza niż Ci się wydaje

Coraz częściej decydujemy się też na odnowienie starego domu, zamiast kupna nowego obiektu. Ten wybór wiąże się jednak z koniecznością wielu napraw, w tym zwykle z wymianą
Dom Tynk silikonowy – czy nadaje się do mojego domu?
2019-05-09 | 01:00

Tynk silikonowy – czy nadaje się do mojego domu?

Skąd bierze się ta wysoka jakość? Kiedy sprawdzi się on najlepiej?  W tynku silikonowym wykorzystuje się żywice silikonowe. Jest to przede wszystkim źródło jego

Kalendarium

Kosmos

Nanosatelity pozwolą przetestować innowacyjne panele słoneczne w kosmosie. W planach jest też budowa konstelacji nanosatelitarnej do monitorowania poziomu zanieczyszczeń

Rośnie liczba polskich projektów realizowanych z wykorzystaniem nanosatelitów. Pierwsze jednostki pozwolą przeprowadzić obserwacje powierzchni Ziemi i przetestować nowatorskie systemy zasilania pojazdów kosmicznych. Za kilka lat powstanie pierwsza polska konstelacja nanosatelitarna. Dzięki budżetowej i stosunkowo nieskomplikowanej konstrukcji po miniaturowe satelity sięgają duże firmy, urzędy czy uniwersyteckie zespoły naukowe.

Handel

Geoblockchain z nieograniczoną liczbą zastosowań. Może być wykorzystywany do śledzenia drogi produktów czy zawierania umów na odległość

Największe firmy na świecie inwestują w geoblockchain. Ze względu na zdolność do natychmiastowego rejestrowania transakcji oraz do pomocy w weryfikacji autentyczności produktu technologię stosują obecnie przede wszystkim firmy związane z handlem i e-commerce. Francuski supermarket Carrefour śledzi już kilkadziesiąt produktów w całym łańcuchu dostaw. Walmart wykorzystuje technologię blockchain do śledzenia przesyłek od swoich dostawców. Zdaniem ekspertów to jednak dopiero początek możliwości tej technologii. 

MWC19

Telekomunikacja

Wdrożenie 5G będzie wymagać dużej dbałości o cyberbezpieczeństwo. Operatorzy muszą wypracować odpowiednie standardy

Wielkimi krokami zbliża się wdrożenie sieci 5G, która ma zapoczątkować nową rewolucję technologiczną i stworzyć możliwości ultraszybkiej komunikacji. Eksperci podkreślają jednak, że fundamentalną kwestią w kontekście 5G jest cyberbezpieczeństwo i na każdym etapie wdrażania nowej technologii operatorzy muszą zadbać o najwyższe standardy. Bardzo ważne jest też budowanie świadomości użytkowników końcowych oraz efektywna współpraca firm technologicznych z administracją publiczną. – W przypadku 5G trzeba najpierw wypracować standardy, a dopiero potem wdrażać całą sieć – podkreśla Ryszard Hordyński z Huawei Polska.