Komunikaty PR

Innowacyjność według Galeco

2017-06-23  |  15:00
Biuro prasowe

20 lat na rynku, kilkadziesiąt nowych produktów wprowadzanych na rynek każdego roku i tysiące polskich domów wyposażonych w systemy rynnowe. Galeco to dziś jedno z najszybciej rozwijających się i najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w swojej branży.

Podstawą wyznaczania na rynku nowych standardów i trendów jest stabilna sytuacja prowadzonego biznesu. Nie mniej istotne jest także nieustanne doskonalenie i rozbudowywanie asortymentu, który mimo zachodzących zmian zawsze odpowiada na aktualne potrzeby klientów. Galeco to polska firma, która to zadanie postawiła sobie na pierwszym miejscu.

Być o krok przed

Galeco konsekwentnie realizuje sprawdzoną strategię, polegającą na stałym poszerzaniu oferty produktowej, która dzisiaj kierowana jest nie tylko do klienta końcowego, ale także do architektów i deweloperów. Wszystko zaczyna się jednak w siedzibie firmy w Balicach, gdzie sztab ludzi odpowiedzialny jest za rozwój i wdrażanie nowych rozwiązań. To tu, na podstawie obserwacji rynku i wsłuchiwaniu się w potrzeby odbiorców, rodzą się pomysły. – Nasze prace rozpoczynają się od przygotowania pierwszych wizualizacji projektu . Dzięki programom graficznym jesteśmy w  stanie w łatwy i szybki sposób modyfikować i ulepszać nowy projekt do momentu osiągnięcia zamierzonego efektu. Dużym ułatwieniem jest dla nas drukarka 3D, która daje możliwość tworzenia prototypów nowych elementów systemu, czy też udoskonalonych wersji tych już istniejących. Proces tworzenia produktu jest długi, ale daje gwarancję wysokiej jakości wyrobu końcowego - mówi Magdalena Gardyła, Specjalista ds. Rozwoju Produktu i Jakości. Galeco jest też jedną z nielicznych firm w branży, która sama produkuje większość oferowanych przez siebie artykułów. Wymaga to od niej olbrzymich nakładów na zakup odpowiednich narzędzi i maszyn, jednak pozwala nazwać się 100% polskim przedsiębiorstwem.

Kamienie milowe

O silnym nastawieniu na odniesienie sukcesu Galeco świadczyć może fakt, iż firma zaledwie cztery lata po rozpoczęciu swojej działalności opatentowała nowatorski profil rynnowy z brzegiem wywiniętym do wewnątrz. Innowacyjne rozwiązanie zapobiegało przelewaniu się wody podczas intensywnych opadów deszczu i było, jak się później okazało, prostą odpowiedzią na potrzeby milionów klientów. Wśród najbardziej przełomowych momentów w historii firmy Galeco wymienić należy także wprowadzenie na rynek innowacyjnego systemu rynien o kwadratowym przekroju – Galeco STAL2. Powstał on w odpowiedzi na widoczny w budownictwie trend, którego głównym założeniem była prostota formy. Projektanci Galeco dołożyli wszelkich starań, aby ich produkt idealnie komponował się z bryłą budynku jednocześnie chroniąc dom. Efektem tych prac jest kreatywne rozwiązanie łączące walory estetyczne z ekonomicznymi. Galeco STAL2 to dziś jeden z najczęściej wybieranych systemów orynnowania przez architektów. Galeco było też pierwszym polskim producentem, w którego ofercie znalazł się modny dziś system Galeco BEZOKAPOWY. Prekursorski produkt został stworzony po to, by ułatwić architektom kreowanie nieszablonowych form budynków. System, montowany w ociepleniu budynku, pozwala tworzyć projekty o prostych, minimalistycznych bryłach.

Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że Galeco swój sukces zawdzięcza przede wszystkim bacznemu słuchaniu potrzeb rynku i klientów.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom II etap projektu Nadolnik realizowany zgodnie z planem Biuro prasowe
2020-11-30 | 22:00

II etap projektu Nadolnik realizowany zgodnie z planem

W Poznaniu, niedaleko Ronda Śródka powstaje już II etap inwestycji Nadolnik Compact Apartments. Jednocześnie trwa sprzedaż budowanych smart apartamentów, dostępnych w
Dom Domy w Szczytnikach dostępne w dwóch wariantach projektowych
2020-11-30 | 21:00

Domy w Szczytnikach dostępne w dwóch wariantach projektowych

W podpoznańskich Szczytnikach dobiega końca I etap projektu deweloperskiego „Domy w Szczytnikach”. Do końca tego roku realizacja zostanie zakończona. Dostępne są dwa warianty
Dom Niemal 100 mieszkań znalazło swoich nabywców w inwestycji Enklawa Winogrady
2020-11-30 | 20:30

Niemal 100 mieszkań znalazło swoich nabywców w inwestycji Enklawa Winogrady

Inwestycja Enklawa Winogrady w Poznaniu, przy ul. Czarna Rola przyciągnęła do siebie wielu klientów, ponieważ 80% mieszkań zostało sprzedanych i zarezerwowanych. Koniec prac

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Firma

W obliczu pandemii poziom cyfryzacji jest niewystarczający, ale coraz więcej usług dostępnych jest online. Być może wkrótce przez internet będzie można wziąć ślub

W obliczu kryzysu pandemicznego wzrosło zapotrzebowanie na usługi administracyjne, edukacyjne oraz biznesowe świadczone w trybie zdalnym. Przyspieszyło to proces cyfryzacji globalnej gospodarki we wszystkich jej obszarach. W narzędzia do zdalnej komunikacji zainwestowali zarówno przedstawiciele prywatnych przedsiębiorstw, jak i administracji. Cyfrowe rozwiązania pozwoliły utrzymać kontakt z klientami oraz petentami pozostającymi w izolacji bądź na kwarantannie.

 

Technologie

W Polsce powstał najgłębszy i najbardziej zaawansowany technologicznie basen na świecie. W Deepspocie będą mogli trenować płetwonurkowie i służby ratownicze

W Polsce powstał najgłębszy basen na świecie. Poziom trudności tej budowy można porównać do budowy metra. Basen ma 45 metrów głębokości i 8 tys. m3 wody. Mogą w nim trenować płetwonurkowie, którzy do tej pory w Polsce nie mieli do dyspozycji basenu głębszego niż 7 metrów. Budowa tak głębokiego obiektu stanowiła ogromne wyzwanie technologiczne. Ściany oporowe głębokiej na 20 metrów niecki basenu muszą wytrzymać siłę 50 t/m2. Cała konstrukcja powstała na bazie polskich rozwiązań technologicznych.