Komunikaty PR

Innowacyjność według Galeco

2017-06-23  |  15:00
Biuro prasowe

20 lat na rynku, kilkadziesiąt nowych produktów wprowadzanych na rynek każdego roku i tysiące polskich domów wyposażonych w systemy rynnowe. Galeco to dziś jedno z najszybciej rozwijających się i najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w swojej branży.

Podstawą wyznaczania na rynku nowych standardów i trendów jest stabilna sytuacja prowadzonego biznesu. Nie mniej istotne jest także nieustanne doskonalenie i rozbudowywanie asortymentu, który mimo zachodzących zmian zawsze odpowiada na aktualne potrzeby klientów. Galeco to polska firma, która to zadanie postawiła sobie na pierwszym miejscu.

Być o krok przed

Galeco konsekwentnie realizuje sprawdzoną strategię, polegającą na stałym poszerzaniu oferty produktowej, która dzisiaj kierowana jest nie tylko do klienta końcowego, ale także do architektów i deweloperów. Wszystko zaczyna się jednak w siedzibie firmy w Balicach, gdzie sztab ludzi odpowiedzialny jest za rozwój i wdrażanie nowych rozwiązań. To tu, na podstawie obserwacji rynku i wsłuchiwaniu się w potrzeby odbiorców, rodzą się pomysły. – Nasze prace rozpoczynają się od przygotowania pierwszych wizualizacji projektu . Dzięki programom graficznym jesteśmy w  stanie w łatwy i szybki sposób modyfikować i ulepszać nowy projekt do momentu osiągnięcia zamierzonego efektu. Dużym ułatwieniem jest dla nas drukarka 3D, która daje możliwość tworzenia prototypów nowych elementów systemu, czy też udoskonalonych wersji tych już istniejących. Proces tworzenia produktu jest długi, ale daje gwarancję wysokiej jakości wyrobu końcowego - mówi Magdalena Gardyła, Specjalista ds. Rozwoju Produktu i Jakości. Galeco jest też jedną z nielicznych firm w branży, która sama produkuje większość oferowanych przez siebie artykułów. Wymaga to od niej olbrzymich nakładów na zakup odpowiednich narzędzi i maszyn, jednak pozwala nazwać się 100% polskim przedsiębiorstwem.

Kamienie milowe

O silnym nastawieniu na odniesienie sukcesu Galeco świadczyć może fakt, iż firma zaledwie cztery lata po rozpoczęciu swojej działalności opatentowała nowatorski profil rynnowy z brzegiem wywiniętym do wewnątrz. Innowacyjne rozwiązanie zapobiegało przelewaniu się wody podczas intensywnych opadów deszczu i było, jak się później okazało, prostą odpowiedzią na potrzeby milionów klientów. Wśród najbardziej przełomowych momentów w historii firmy Galeco wymienić należy także wprowadzenie na rynek innowacyjnego systemu rynien o kwadratowym przekroju – Galeco STAL2. Powstał on w odpowiedzi na widoczny w budownictwie trend, którego głównym założeniem była prostota formy. Projektanci Galeco dołożyli wszelkich starań, aby ich produkt idealnie komponował się z bryłą budynku jednocześnie chroniąc dom. Efektem tych prac jest kreatywne rozwiązanie łączące walory estetyczne z ekonomicznymi. Galeco STAL2 to dziś jeden z najczęściej wybieranych systemów orynnowania przez architektów. Galeco było też pierwszym polskim producentem, w którego ofercie znalazł się modny dziś system Galeco BEZOKAPOWY. Prekursorski produkt został stworzony po to, by ułatwić architektom kreowanie nieszablonowych form budynków. System, montowany w ociepleniu budynku, pozwala tworzyć projekty o prostych, minimalistycznych bryłach.

Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że Galeco swój sukces zawdzięcza przede wszystkim bacznemu słuchaniu potrzeb rynku i klientów.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Postępy na budowie osiedla Rodzinne Podolany Biuro prasowe
2020-07-13 | 09:00

Postępy na budowie osiedla Rodzinne Podolany

Osiedle Rodzinne Podolany zmienia się z dnia na dzień – przekonać się o tym mogli uczestnicy Dni Otwartych, które na początku czerwca zorganizował na placu budowy deweloper, Sky
Dom Nietypowe rozwiązania we wkładach stalowych
2020-06-30 | 11:30

Nietypowe rozwiązania we wkładach stalowych

Warunki klimatyczne panujące w krajach północnych sprawiają, iż skandynawskie technologie grzewcze uchodzą za jedne z najlepszych na świecie. Charakteryzuje je nie tylko
Dom Postępy na placu budowy inwestycji Piątkowska 103
2020-06-29 | 11:42

Postępy na placu budowy inwestycji Piątkowska 103

Prace budowlane przy Piątkowskiej 103 w Poznaniu nabierają tempa. Z dnia na dzień zaobserwować można ich kolejne efekty. Obecnie intensywne działania dotyczą szczególnie hali

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Medycyna

Sztuczna inteligencja dopasuje skuteczny lek i jego dawkę w terapii nowotworowej. Nowa platforma zamiast laboratorium wykorzystuje dane zgromadzone w chmurze [DEPESZA]

Sztuczna inteligencja może zrewolucjonizować medycynę. Wykorzystuje biomarkery w celu dokładnego dopasowania pacjentów do badań klinicznych i pozwala spersonalizować terapię przeciwnowotworową. Platforma z SI izraelskiego start-upu Nucleai wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego do przewidywania postępu nowotworów i odpowiedzi układu odpornościowego pacjenta w celu ustalenia najbardziej skutecznego leczenia.

Energetyka

Inwestycje w energię odnawialną mogą stanowić alternatywę dla budowy elektrowni atomowej. Ich łączna moc w Polsce przekroczyła już 10 GW

Jednym z kluczowych elementów transformacji energetycznej w Polsce mogą okazać się inwestycje skupione wokół energetyki odnawialnej. Pozwolą uniezależnić ten sektor gospodarki od przemysłu górniczego. Kluczową rolę w odejściu od węgla może odegrać zielony wodór, który pozwoli zgromadzić nadwyżki energetyczne do wykorzystania w szczycie obciążenia sieci energetycznych.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.