Komunikaty PR

Wyrafinowana prostota – okap ścienny i płyta indukcyjna z linii Franke Maris

2017-06-28  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Estoria PR
Estoria PR

Wyspiańskiego 4/5
01-577 Warszawa
poczta|estoria.pl| |poczta|estoria.pl
+48 600 800 004
estoria.pl
Do pobrania Maris ( 0 MB )

Szklana, czarna powierzchnia okapu i płyty indukcyjnej wbudowanej
w kuchenny blat wygląda równie elegancko, co niepozornie.  Minimalistyczna w swojej formie, połyskliwa powierzchnia zewnętrzna obu urządzeń skrywa mocno zaawansowane technologie, które znacząco ułatwiają gotowanie

Okap ścienny Franke Maris PLUS niezwykle wydajnie pochłania nie tylko kuchenne zapachy, ale także parę wodną i dym, które pojawiają się podczas gotowania lub intensywnego smażenia. Może pracować w jednym z trzech trybów, w najbardziej intensywnym z wydajnością 870 m3/h. Posiada wymienny filtr węglowy i świetnie sprawdza się także w obiegu zamkniętym. Sterowanie sensorowe i energooszczędne oświetlenie LED dają przyjemność korzystania z urządzenia. Okap ścienny Maris PLUS posiadający klasę energetyczną A+ dostępny jest w dwóch szerokościach: 60 i 90 cm.  Możliwość zdalnego sterowania pilotem ułatwia korzystanie z okapu, a wyłącznik czasowy czuwa nad jego pracą.

Symetrycznie przenikające się powierzchnie w projekcie okapu dają wrażenie lekkości i swobody, a głęboka czerń szklanej obudowy i starannie wykończone krawędzie zewnętrzne dopełniają elegancką, szlachetną formę.

Płyta indukcyjna Franke Maris posiada duże pole łączone Flexi, funkcję BOOSTER oraz pole Chef’a o mocy 3000 W, które zapewniają wygodne i szybkie gotowanie. Nowością jest funkcja „My” pozwalająca na zaprogramowanie preferowanej mocy oraz czasu grzania.

Płyta natychmiast reaguje na potrzeby użytkownika i jest łatwa w obsłudze dzięki sterowaniu Touch Control z czerwonym podświetleniem. Warto podkreślić, że płyta indukcyjna Franke Maris jest także bezpieczna, gdyż specyfika działania indukcji polega na tym, że ciepło zostaje wytworzone bezpośrednio w dnie naczynia i dzięki temu szkło płyty będzie zawsze jedynie ciepłe, a nie gorące. Dodatkowym zabezpieczeniem jest specjalna blokada przed dziećmi.

Bez wątpienia płyta grzewcza z okapem stanowią centralny punkt na planie każdej kuchni. To nierozłączny zestaw urządzeń, które dotrzymują tempa naszej kulinarnej wyobraźni i dbają o praktyczny wymiar codziennego gotowania. Razem czy osobno – same pracują na swój sukces, a połączone w pary stanowią mistrzowski duet.

 

Więcej informacji o marce Franke i jej produktach znajduje się na stronie: www.franke.pl

Franke jest światowym liderem w produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Marka jest synonimem jakości i innowacji od ponad 100 lat. Produkowane przez markę zlewozmywaki, baterie, okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki i sortowniki odpadów wyróżnia szwajcarska jakość i precyzja. Franke zatrudnia 11 tys. pracowników na całym świecie, ma 83 oddziały, działa w 38 krajach. W Polsce marka obecna od 1993 r.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV Jabra Elite 85t w nowym wydaniu już w Polsce Biuro prasowe
2021-04-15 | 12:05

Jabra Elite 85t w nowym wydaniu już w Polsce

Firma Jabra, lider na rynku osobistych i biurowych rozwiązań audio, wydała nową aktualizację oprogramowania dla swoich najnowszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych Jabra Elite
AGD i RTV Kup bezprzewodowy Samsung Jet™ i wybierz prezent nawet za 799zł
2021-04-14 | 12:00

Kup bezprzewodowy Samsung Jet™ i wybierz prezent nawet za 799zł

Utrzymywanie domu czy mieszkania w czystości nie musi być zajęciem żmudnym i męczącym. Efektywne wykorzystanie czasu na sprzątanie gwarantują technologie, w które wyposażony jest
AGD i RTV Czy suszarki automatyczne będą wkrótce tak popularne jak zmywarki?
2021-04-13 | 15:00

Czy suszarki automatyczne będą wkrótce tak popularne jak zmywarki?

Zmywarka to dziś tak samo powszechne urządzenie, jak lodówka czy pralka. Jednak nie zawsze tak było. Od sprzętu, na który mogą pozwolić sobie nieliczni po domowego asystenta,

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Biotechnologia

Koronawirusy atakowały już 25 tys. lat temu. Za sprawą postępujących zmian klimatycznych pradawne wirusy mogą znów zagrażać ludzkości

Pradawne wirusy mogą zagrażać ludzkości. Naukowcy są w stanie ożywić drobnoustroje sprzed dziesiątków tysięcy lat. Topienie się wiecznej zmarzliny w wyniku postępujących zmian klimatycznych może uwalniać długo ukryte choroby i wirusy do środowiska, zagrażając zdrowiu zarówno ludzi, jak i zwierząt. Naukowcy byli w stanie ożywić drobnoustroje sprzed dziesiątków tysięcy lat. Najnowsze badania DNA potwierdzają, że starożytny koronawirus lub blisko spokrewniony patogen wywołał epidemię na terenie Azji około 25 tys. lat temu.

Kosmos i lotnictwo

Przełom w obserwacji czarnych dziur. Dane z 19 obserwatoriów mogą pomóc testować ogólną teorię względności Einsteina [DEPESZA]

Kilka z najpotężniejszych teleskopów na świecie jednocześnie obserwowało supermasywną czarną dziurę w galaktyce M87. To pierwsza czarna dziura, która została bezpośrednio sfotografowana przed dwoma laty. Teraz naukowcy ujawnili dane z 19 obserwatoriów – zarówno na Ziemi, jak również tych w kosmosie, które pozwalają  na głębszy wgląd w czarną dziurę. Nowe obserwacje mogą m.in. pomóc ulepszyć testy ogólnej teorii względności Einsteina.