Wyrafinowana prostota – okap ścienny i płyta indukcyjna z linii Franke Maris
Estoria PR
Wyspiańskiego 4/5
01-577 Warszawa
poczta|estoria.pl| |poczta|estoria.pl
+48 600 800 004
estoria.pl
Szklana, czarna powierzchnia okapu i płyty indukcyjnej wbudowanej
w kuchenny blat wygląda równie elegancko, co niepozornie. Minimalistyczna w swojej formie, połyskliwa powierzchnia zewnętrzna obu urządzeń skrywa mocno zaawansowane technologie, które znacząco ułatwiają gotowanie.
Okap ścienny Franke Maris PLUS niezwykle wydajnie pochłania nie tylko kuchenne zapachy, ale także parę wodną i dym, które pojawiają się podczas gotowania lub intensywnego smażenia. Może pracować w jednym z trzech trybów, w najbardziej intensywnym z wydajnością 870 m3/h. Posiada wymienny filtr węglowy i świetnie sprawdza się także w obiegu zamkniętym. Sterowanie sensorowe i energooszczędne oświetlenie LED dają przyjemność korzystania z urządzenia. Okap ścienny Maris PLUS posiadający klasę energetyczną A+ dostępny jest w dwóch szerokościach: 60 i 90 cm. Możliwość zdalnego sterowania pilotem ułatwia korzystanie z okapu, a wyłącznik czasowy czuwa nad jego pracą.
Symetrycznie przenikające się powierzchnie w projekcie okapu dają wrażenie lekkości i swobody, a głęboka czerń szklanej obudowy i starannie wykończone krawędzie zewnętrzne dopełniają elegancką, szlachetną formę.
Płyta indukcyjna Franke Maris posiada duże pole łączone Flexi, funkcję BOOSTER oraz pole Chef’a o mocy 3000 W, które zapewniają wygodne i szybkie gotowanie. Nowością jest funkcja „My” pozwalająca na zaprogramowanie preferowanej mocy oraz czasu grzania.
Płyta natychmiast reaguje na potrzeby użytkownika i jest łatwa w obsłudze dzięki sterowaniu Touch Control z czerwonym podświetleniem. Warto podkreślić, że płyta indukcyjna Franke Maris jest także bezpieczna, gdyż specyfika działania indukcji polega na tym, że ciepło zostaje wytworzone bezpośrednio w dnie naczynia i dzięki temu szkło płyty będzie zawsze jedynie ciepłe, a nie gorące. Dodatkowym zabezpieczeniem jest specjalna blokada przed dziećmi.
Bez wątpienia płyta grzewcza z okapem stanowią centralny punkt na planie każdej kuchni. To nierozłączny zestaw urządzeń, które dotrzymują tempa naszej kulinarnej wyobraźni i dbają o praktyczny wymiar codziennego gotowania. Razem czy osobno – same pracują na swój sukces, a połączone w pary stanowią mistrzowski duet.
Więcej informacji o marce Franke i jej produktach znajduje się na stronie: www.franke.pl
Franke jest światowym liderem w produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Marka jest synonimem jakości i innowacji od ponad 100 lat. Produkowane przez markę zlewozmywaki, baterie, okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki i sortowniki odpadów wyróżnia szwajcarska jakość i precyzja. Franke zatrudnia 11 tys. pracowników na całym świecie, ma 83 oddziały, działa w 38 krajach. W Polsce marka obecna od 1993 r.

Jabra Elite 85t w nowym wydaniu już w Polsce

Kup bezprzewodowy Samsung Jet™ i wybierz prezent nawet za 799zł

Czy suszarki automatyczne będą wkrótce tak popularne jak zmywarki?
Więcej ważnych informacji
Kalendarium
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Biotechnologia

Koronawirusy atakowały już 25 tys. lat temu. Za sprawą postępujących zmian klimatycznych pradawne wirusy mogą znów zagrażać ludzkości
Pradawne wirusy mogą zagrażać ludzkości. Naukowcy są w stanie ożywić drobnoustroje sprzed dziesiątków tysięcy lat. Topienie się wiecznej zmarzliny w wyniku postępujących zmian klimatycznych może uwalniać długo ukryte choroby i wirusy do środowiska, zagrażając zdrowiu zarówno ludzi, jak i zwierząt. Naukowcy byli w stanie ożywić drobnoustroje sprzed dziesiątków tysięcy lat. Najnowsze badania DNA potwierdzają, że starożytny koronawirus lub blisko spokrewniony patogen wywołał epidemię na terenie Azji około 25 tys. lat temu.
Kosmos i lotnictwo
Przełom w obserwacji czarnych dziur. Dane z 19 obserwatoriów mogą pomóc testować ogólną teorię względności Einsteina [DEPESZA]

Kilka z najpotężniejszych teleskopów na świecie jednocześnie obserwowało supermasywną czarną dziurę w galaktyce M87. To pierwsza czarna dziura, która została bezpośrednio sfotografowana przed dwoma laty. Teraz naukowcy ujawnili dane z 19 obserwatoriów – zarówno na Ziemi, jak również tych w kosmosie, które pozwalają na głębszy wgląd w czarną dziurę. Nowe obserwacje mogą m.in. pomóc ulepszyć testy ogólnej teorii względności Einsteina.