Komunikaty PR

Wiosenne nowości Kernau

2018-03-16  |  12:00
Biuro prasowe

Linia lodówek Kernau, polskiej marki oferującej wysokiej jakości sprzęt AGD, poszerzyła się o dwa wolnostojące modele. Nowe chłodziarko-zamrażarki zapewniają dużą i wygodną przestrzeń do bezpiecznego przechowywania żywności, przy zachowaniu wysokiej funkcjonalności i komfortu użytkowania. Niskie zapotrzebowanie na energię elektryczną pozwala obniżyć domowe rachunki oraz zmniejsza wpływ urządzeń na środowisko naturalne.

 

Marka Kernau ma w swojej ofercie zarówno chłodziarki do zabudowy jak i wolnostojące. Linia tych ostatnich poszerzyła się o modele KFRC 18262 NF EI X i KFRC 15152 W.

Wykonana ze stali nierdzewnej chłodziarko-zamrażarka KFRC 18262 NF EI X o  klasie energetycznej A++ wyposażona została w energooszczędne oświetlenie LED oraz sterowanie elektroniczne, które pozwala na precyzyjne sterowanie temperaturą we wnętrzu urządzenia. Dzięki elektronicznemu wskaźnikowi temperatury można łatwo kontrolować poziom chłodzenia produktów spożywczych. Nowy model wyróżnia się cichą pracą na poziomie 42 dB (A) zaś komfort użytkowania i  wysoką funkcjonalność sprzętu zwiększają dodatkowe funkcje. Chłodziarka o pojemności brutto 341 l została wyposażona w Chiller Box, czyli szufladę w której utrzymywana jest temperatura niższa niż w pozostałej części chłodziarki. Przechowywanie produktów takich jak mięso czy ryby w temperaturze bliskiej 0°C pozwala dłużej zachowywać ich świeżość oraz naturalny wygląd. Automatyczny tryb Eco umożliwia energooszczędną pracę urządzenia, optymalnie dobierając temperaturę w chłodziarce oraz zamrażarce. Funkcja Super Cool w krótkim czasie pozwala schłodzić wnętrze chłodziarki aż do momentu uzyskania dostatecznie niskiej temperatury. Dzięki czemu można szybko schłodzić duże ilości produktów, zachowując ich smak zapach oraz wartości odżywcze. W podobną funkcję w nowym modelu została wyposażona zamrażarka o pojemności brutto 94 l – Super Freeze umożliwia nagłe obniżenie temperatury w zamrażarce w celu szybkiego zmrożenia potraw czy napojów. Duża ilość balkoników w drzwiach chłodziarki oraz możliwość przechowywania w zamrażarce produktów o dużych gabarytach po wyjęciu szuflad i półek umożliwia maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni w modelu KFRC 18262 NF EI X.

Drugą nowością marki Kernau jest sterowany mechanicznie model KFRC 15152 W o pojemności brutto chłodziarki 213 l i zamrażarki 46 l. Klasa energetyczna A+ urządzenia oznacza oszczędność około 20% kosztów energii elektrycznej. Urządzenie zostało wyposażone w energooszczędne oświetlenie LED, osobny pojemnik na warzywa i owoce oraz 3 balkoniki, umożliwiające jak najlepsze wykorzystanie miejsca do przechowywania żywności. W przypadku chwilowego braku zasilania lub dłuższej awarii, chłodziarko-zamrażarka przez 12 godzin zapewnia ochronę wszystkich produktów.

Nowe modele zostały zaprojektowane tak, by spełniać oczekiwania wszystkich użytkowników. Zarówno minimalistyczny design KFRC 18262 NF EI X jak i biały model KFRC 15152 W dopasują się do wystroju każdej kuchni. Misją marki Kernau jest dostarczanie solidnych i funkcjonalnych produktów w atrakcyjnych cenach. Dlatego dbamy, by nasza oferta była ciągle uzupełniana – mówi Melania Kołcz, prezes Kernau.

Wśród ostatnich nowości marki Kernau są również okapy KBH 0860 X i KBH 0860 B oraz płyta indukcyjna KIH 64.1, wyposażona w sterowanie dotykowe, funkcję Auto-Stop i  Auto-Power, dzięki której pola grzejne dostosowują się automatycznie do wielkości naczynia.

Więcej informacji na stronie https://www.kernau.com/

********

O firmie

KERNAU to polska marka oferująca wysokiej jakości sprzęt AGD. W jej bogatym asortymencie znajdują się urządzenia służące do gotowania, pieczenia, chłodzenia, prania i zmywania. Ugruntowaną pozycję na rynku krajowym i zagranicznym uzyskała dzięki współpracy polskich projektantów z najlepszymi europejskimi fabrykami, w tym polskimi.. Pozwala to spełniać wysokie oczekiwania w zakresie parametrów technicznych, jak i wzornictwa.

Troska o środowisko naturalne, zapewnienie funkcjonalnego wyposażenia domu oraz wygody jego użytkowania to główne cele, jakie od wielu lat stawia sobie KERNAU. Dzięki temu oferuje produkty spełniające wysokie wymagania zarówno w zakresie designu, jak i parametrów użytkowych. Marka posiada rozbudowaną sieć autoryzowanych punktów serwisowych oraz udziela, jednego z najdłuższych w branży, okresu gwarancyjnego, który sięga nawet 10 lat w zależności od grupy produktowej. Marka została wyróżniona prestiżowym Laurem Klienta w kategorii Odkrycie Roku 2017.

 

 

 

 

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV Wiosenne porządki – odśwież swoje ubrania z suszarką Haier Biuro prasowe
2021-02-27 | 03:00

Wiosenne porządki – odśwież swoje ubrania z suszarką Haier

Profesjonalna pielęgnacja ubrań w twoim domu Wiosna to czas porządków nie tylko w twoim domu, ale również w szafie. Zmiana sezonu wymaga zmiany garderoby i nasze sukienki,
AGD i RTV Oczyszczacz powietrza Hoover chroni nas przed smogiem
2021-02-24 | 13:00

Oczyszczacz powietrza Hoover chroni nas przed smogiem

Co to jest smog? Smog to zjawisko atmosferyczne powstałe w wyniku wymieszania się mgły z dymem i spalinami. Niestety normy smogowe są w naszym kraju średnio dwukrotnie przekroczone. W
AGD i RTV Idealnie połączone: nowe pralki i suszarki Samsung AI Control
2021-02-19 | 13:00

Idealnie połączone: nowe pralki i suszarki Samsung AI Control

Skracają czas prania, dbają o tkaniny oraz optymalizując zużycie wodę i energię elektryczną – takie są pralki i suszarki z nowej linii Samsung z innowacyjnym panelem AI Control.

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Robotyka i SI

Roboty i skanery 3D przyszłością edukacji. Już dziś pozwalają uczyć programowania i mogą stworzyć model ciała człowieka

Nowe technologie coraz mocniej zaznaczają swoją obecność w dziedzinie edukacji. Roboty edukacyjne uczą programowania nawet najmłodsze dzieci, roboty społeczne potrafią czytać książki i uczyć języków, a skanery 3D ułatwią naukę ludzkiej anatomii. Choć pandemia utrudniła prowadzenie warsztatów edukacyjnych dla dzieci, to tempo tworzenia nowych rozwiązań nie maleje. – Sztuczna inteligencja i robotyzacja to zdecydowanie właściwe kierunki dla rozwoju edukacji – mówi Maciej Trojnacki, prezes zarządu Eduroco.

Robotyka i SI

Neuromarketing coraz silniejszym narzędziem sprzedaży. Coraz silniej wpływa na nasze decyzje zakupowe

Analiza reakcji mózgu klienta na bodziec wizualny jest coraz częściej wykorzystywana w procesie projektowania produktów i opakowań. Znajduje również zastosowanie przy budowaniu stron internetowych, etykiet cenowych czy ekspozycji w sklepach. W przyszłości neuromarketing będzie się prawdopodobnie posiłkował innymi technologiami, jak wirtualna rzeczywistość czy analiza Big Data. – Neuromarketing zbiera całą wiedzę o mózgu i próbuje te procesy wytłumaczyć i przełożyć na skuteczniejsze mechanizmy rynkowe – tłumaczy Wojciech Broniatowski, dyrektor operacyjny CortiVision.