Komunikaty PR

TCL przedstawia nową serię telewizorów C70

2017-07-06  |  17:00

W nowej serii telewizorów C70 firmy TCL zastosowano technologię 4K UHD Android TV oraz luksusowy system dźwiękowy JBL, które zapewniają użytkownikom rozrywkę na niezrównanym poziomie. 

WARSZAWA, 30 CZERWCA 2017 – TCL - trzeci największy producent telewizorów na świecie - zaprezentował dziś podczas konferencji prasowej w Warsaw Spire w Warszawie swój najnowszy, flagowy telewizor serii C70. To ultracienki produkt z technologią 4K HDR, który gwarantuje bezkonkurencyjne doświadczenia wizualne i dźwiękowe. C70 został wyposażony w przedni system dźwiękowy JBL oraz technologię Android TV. Dzięki temu zabiegowi widzowie mogą korzystać z unikalnych, kinowych doświadczeń. 

Innowacyjność pozostaje integralną częścią DNA firmy TCL już od momentu jej powstania, w 1981 roku w Chinach. TCL oferuje innowacyjne produkty uosabiające takie cechy, jak: jakość, design, komfort eksploatacji i najnowocześniejsze technologie. Firma jest jednym  z istotnych graczy na globalnym rynku elektroniki użytkowej, który rewolucjonizuje świat telewizji dzięki licznym innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie technologii obrazu (Quantum Dot, HDR, ekran 8K itd.), technologii interaktywnej (min. OS Smart TCL TV+, Android TV), a także w samym designie. Wyjątkowy, nowoczesny design widoczny jest już chociażby w kolorowych obudowach telewizorów TCL H24E4433 czy w pierwszych telewizorach 4K UHD serii P60 z technologią Android TV 6.0.

C70: innowacyjne i zmysłowe doświadczenie telewizyjne

C70 jest kolejną innowacyjną propozycją TCL. To unikalny telewizor gwarantujący wyjątkowy dźwięk oraz jakość obrazu, ze zintegrowaną technologią Android TV 6.0.1. C70 daje dostęp do niezliczonych aplikacji i usług, w tym do: Sklepu Google Play, Google Cast, do gier, muzyki, oferty filmowej i telewizyjnej. Telewizor jest wyposażony w zintegrowaną przystawkę Chromecast i posiada funkcję wyszukiwania głosowego.

Sklep Google Play daje użytkownikom C70 dostęp do bogatej oferty aplikacji na Androida, w tym do: filmów, programów telewizyjnych, treści muzycznych i sportowych. Technologia Google Cast posiada funkcję screen mirroring, dzięki której na ekranie telewizyjnym można szybko i w wysokiej jakości wyświetlać ulubione materiały wideo, gry i aplikacje bezpośrednio ze smartphona. Funkcja wyszukiwania głosowego (Google Voice Search) daje użytkownikom możliwość w pełni uproszczonego sterowania głosem.

Oprócz tego przez telewizor C70 użytkownicy zyskują dostęp do Netflixa - jednej z największej na świecie platform streamingowych, na której znajdą setki seriali i filmów. Wystarczy kliknąć na przycisk „Netflix” umieszczony bezpośrednio na pilocie do telewizora.

Niezrównana technologia audiowizualna

C70 jest wyposażony w takie technologie obrazu, jak: HDR Pro, 4K UHD oraz Micro Dimming. Dzięki intensywnej i realistycznej kolorystyce generowanej w technologii Wide Color Gamut (szeroka paleta barw) telewizor ten dokładnie wyświetla olśniewające obrazy, precyzyjnie odtwarza pełne spektrum odcieni i tym samym zapewnia użytkownikom kinowe doświadczenia w cyfrowej jakości. Wspominane technologie gwarantują idealną jakość chromatyczną i bardziej intensywny odcień czerni. Z kolei Micro Dimming to technologia, która samodzielnie koryguje ciemniejszą czerń i jaśniejszą biel, tworząc doskonalszy kontrast obrazu. Dzięki ekranowi w technologii 4K UHD widz może całkowicie zanurzyć się w oglądaną rzeczywistość.

Telewizory C70 posiadają luksusowy system dźwiękowy JBL z technologią DTS Premium Sound, gwarantującą niezrównaną akustykę i wyjątkowe doświadczenia dźwiękowe. Głośniki JBL są umieszczone z przodu i skierowane ku oglądającemu, co eliminuje zakłócenia w transmisji i daje wyjątkową, luksusową jakość dźwięku. DTS Premium Sound zapewnia głęboką akustykę przy odtwarzaniu studyjnych nagrań na żywo, efektywnie wzmacnia wszystkie ścieżki dialogowe i muzyczne i obniża poziom zakłóceń powodowanych dźwiękiem odbitym. Dolby Digital generuje imersyjny przestrzenny dźwięk „5.1 surround”, a unikatowa funkcja TCL Smart Volume eliminuje efekt wahań natężenia dźwięku przy zmianie kanałów, automatycznie utrzymując go na stałym poziomie.  

Telewizory C70: połączenie najnowocześniejszej technologii i znakomitego designu

Design odgrywa kluczową rolę wśród innowacyjnych rozwiązań TCL. Firma proponuje wyjątkowej jakości ekrany, które harmonijnie wtapiają się we wnętrze i stają się samodzielnymi obiektami dekoracyjnymi. Dzięki nowemu interfejsowi Android TV telewizory C70 łączą  w sobie elegancki, nowoczesny i wyrafinowany design oraz dostarczają najlepsze z możliwych rozrywkowe doświadczenia. Dzięki ultracienkiej ramie oraz metalowej obudowie połączonej z efektywnymi nowoczesnymi technologiami i kreatywnym designem produkt gwarantuje widzom możliwe najlepszą jakość obrazu i dźwięku.

 

Sugerowana cena detaliczna:

 

65”: 5 499 zł

 

55”: 3 499 zł

 

49”: 2 999 zł

 

TCL Multimedia

TCL Multimedia Technology Holdings Limited (symbol giełdowy na HKSE: 01070), z siedzibą w Chinach, to jeden z wiodących graczy globalnej branży telewizyjnej. Firma prowadzi działalność badawczo-rozwojową, wytwórczą i dystrybucyjną w segmencie elektroniki użytkowej. Jej nowy model biznesowy zorientowany jest równocześnie na produkt i użytkownika i zasadza się przede wszystkim na strategii „double+”, ukierunkowanej na połączenie „inteligentnych rozwiązań i Internetu” oraz „produktów i usług”. TCL pragnie tworzyć kompleksowy ekosystem dla inteligentnych telewizorów, które dzięki produktom i usługom typu „smart” zapewniają użytkownikom wspaniałe doświadczenia. W 2016 roku, zgodnie z najnowszym rankingiem IHS Technology oraz danymi wysyłkowymi firmy, Grupa plasowała się na 3. pozycji na globalnym rynku telewizorów LCD, z udziałem na poziomie 9%.  W raporcie CMM za pierwszy kwartał 2017 roku firmie przyznano również 3. pozycję na rynku PRC telewizorów LCD, z udziałem 13,6%. Akcje Grupy są dopuszczone do notowań w kanale inwestycyjnym Shenzhen-Hong Kong Stock Connect.

Więcej informacji na stronie: www.tcl.eu

 

Facebook :TCL Polska - The Creative Life - Twitter : @TCL_Europe

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV Smakuj jakości w każdym wypieku – Panasonic prezentuje serię wypiekacz do chleba Biuro prasowe
2021-04-09 | 12:50

Smakuj jakości w każdym wypieku – Panasonic prezentuje serię wypiekacz do chleba

Panasonic, jeden z liderów rynku małych urządzeń kuchennych, zaprezentował nową, innowacyjną linię wypiekaczy do chleba, które zapewnią doskonały smak i jakość każdego
AGD i RTV Na co zwrócić uwagę planując zakup lodówki
2021-03-31 | 13:00

Na co zwrócić uwagę planując zakup lodówki

Wygoda użytkowania i energooszczędność Planując zakup lodówki sprawdzamy przede wszystkim jak będzie ona pasować do naszej kuchni. Jakie powinna mieć wymiary, jaki kolor i design
AGD i RTV 5 rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę kupując suszarkę automatyczną
2021-03-24 | 12:00

5 rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę kupując suszarkę automatyczną

Brak konieczności rozwieszania ubrań, odzyskanie przestrzeni w domu, łatwiejsze prasowanie to tylko niektóre zalety posiadania suszarki automatycznej. Wybierając suszarkę warto

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse i bankowość

Pandemia i unijne prawo zrewolucjonizowały polską bankowość. W polskich bankach pojawia się coraz więcej nowych technologii

Pandemia stała się katalizatorem zmian w bankowości. Przyspieszyła procesy wykorzystywania nowych technologii zapoczątkowane już wcześniej, zwiększając ich świadomość w coraz szerszej grupie użytkowników. Zmiany przyspieszyło też wejście w życie dyrektywy PSD2 – to dzięki niej poprzez jedno konto można mieć wgląd we wszystkie prowadzone rachunki. Dodatkowo coraz łatwiej jest założyć konto zdalnie. Pomagają w tym narzędzia, które pozwalają na cyfrowe potwierdzenie tożsamości.

Medycyna

Płuca do przeszczepu dzięki innowacyjnemu urządzeniu mogą być utrzymane przez pół doby w warunkach fizjologicznych. Taka procedura medyczna bywa ostatnim ratunkiem po ciężkim przebiegu COVID-19

Dzięki urządzeniu OCS Lung płuca pobrane od dawcy można przechowywać do 12 godzin w warunkach zbliżonych do tych, jakie panują w ciele żyjącego człowieka. Standardowo narząd poza organizmem może wytrzymać w warunkach hipotermii maksymalnie do czterech godzin. Przeszczep jest jedyną drogą ratunku dla pacjentów, którzy w wyniku choroby COVID-19 doznali nieodwracalnego uszkodzenia płuc. W szpitalu w Zabrzu udało się w ten sposób ocalić życie sześciu osób.