Komunikaty PR

Szybko i intuicyjnie – oszczędzaj czas z Candy RapidO

2019-09-09  |  12:00
Biuro prasowe

Firma Candy wprowadza na polski rynek nową serię pralek oraz pralko-suszarek - RapidO. Są to sprzęty, które doskonale łączą innowacyjność i funkcjonalność. Oprócz szeregu inteligentnych funkcji, urządzenia wyróżnia szybki program prania, dzięki któremu można wykonać jeden cykl w zaledwie 39 minut.

Seria pralek i pralko-suszarek Candy RapidO została zaprojektowana z myślą o komforcie użytkowania. Dzięki tym urządzeniom pranie będzie szybką czynnością, która nie sprawia żadnych problemów, przy jednoczesnym uzyskaniu doskonałych efektów. Wszystko po to, aby użytkownicy mieli więcej czasu na odpoczynek i przyjemności.

Nowy, intuicyjny wymiar prania i suszenia

Urządzenia wyróżnia elegancki, nowoczesny design, ale także bardzo wygodna obsługa. Załadunek pralki oraz wyjmowanie rzeczy z bębna nigdy nie było tak proste. Seria pralek i pralko-suszarek Candy RapidO została wyposażona w najwyżej umieszczony i największy otwór drzwiowy na rynku. Zmniejsza to wysiłek wkładania i wyjmowania odzieży z bębna. Użytkownicy docenią także dwie możliwości sterowania tj. standardowy wyświetlacz oraz zupełnie nowy, elektroniczny panel sterowania, umiejscowiony w obrębie drzwi pralki (nie musimy się już schylać, sterujemy sprzętem w pozycji wyprostowanej). Ponadto Aplikacja Candy simpli-Fi umożliwia m.in. tworzenie własnych programów prania i suszenia oraz zdalne sterowanie urządzeniem. Przebywając poza domem można uruchamiać pranie, sprawdzać stan techniczny sprzętu oraz otrzymywać informację o konieczności wyczyszczenia filtra.  

Z myślą o oszczędności czasu użytkownika, RapidO stawia na szybkie i skuteczne pranie – posiada aż 9 szybkich programów. Szczególnie warto zwrócić uwagę na Daily 39’, dzięki któremu można wykonać pranie codzienne w niecałe 40 minut. KG Detector pozwala dobrać najlepsze parametry prania - urządzenie dostosowuje ilość wody, rytm obrotów bębna i prędkość wirowania do rodzaju tkanin. Wykrywa również obecność piany i w razie potrzeby zwiększa ilość wody podczas płukania. Dzięki funkcjom parowym zminimalizowana zostanie ilość zagnieceń na ubraniach, co ułatwi także ich prasowanie. Ponadto pralki i pralko-suszarki Candy RapidO zostały wyposażone w cichy i trwały silnik inwerterowy. Sprzęty są zatem wydajne i energooszczędne. Warto zwrócić również uwagę na możliwość dołożenia prania w trakcie pracy urządzenia.

Rewolucyjna funkcja Snap & Wash

Najinteligentniejszy i najprostszy sposób na pranie zapewnia zupełnie nowa funkcja Snap & Wash. Wystarczy zrobić zdjęcie prania za pomocą smartfona, a aplikacja dobierze odpowiedni program, tak aby uzyskać najlepsze efekty w najkrótszym czasie. Dzięki wykorzystaniu Sztucznej Inteligencji, aplikacja jest w stanie rozpoznać pranie - wyróżnić kolory oraz gabaryty, a następnie zasugerować rozwiązanie dostosowane do potrzeb użytkownika.

Korzystając z Asystenta Głosowego można zadać pralce pytania dotyczące naszego prania. Urządzenie podpowie jak wybrać odpowiednie ustawienia dla danego rodzaju tkanin oraz kolorów. Aplikacja oferuje również przydatne wskazówki - jak usuwać plamy,  w jaki sposób dbać o swoje ubrania oraz pomaga w odkrywaniu wszystkich przydatnych funkcji.

Pralki i pralko-suszarki Candy RapidO są dostępne w RTV Euro AGD oraz Media Expert w cenach od 1399 zł (pralka) do 2299 zł (pralko-suszarka).

Więcej informacji można znaleźć na stronie candy.pl.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV Nowe wyzwania w walce o zdrowe powietrze Biuro prasowe
2020-05-05 | 01:00

Nowe wyzwania w walce o zdrowe powietrze

Na jakość powietrza wpływ ma wiele czynników. I tak przykładowo zakończenie sezonu smogowego nie jest kresem dla występowania w powietrzu szkodliwych substancji. Przecież wiosna to
AGD i RTV Pakowanie próżniowe pozwala robić zakupy rzadziej?
2020-05-05 | 01:00

Pakowanie próżniowe pozwala robić zakupy rzadziej?

W obecnych czasach szczególne znaczenie zyskuje odpowiednie przechowywanie żywności. Zakupy staramy się robić raz w tygodniu i nie chcemy, aby poszczególne produkty uległy
AGD i RTV Nowość - najcichszy odkurzacz marki Electrolux - PURE D8.2 SILENCE
2020-04-23 | 15:00

Nowość - najcichszy odkurzacz marki Electrolux - PURE D8.2 SILENCE

Electrolux od lat zwraca uwagę na potrzeby swoich konsumentów. Już w 2003 r. na rynek trafiła pierwsza generacja cichych odkurzaczy. Od tej pory firma rozwija pozycję lidera

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Internet

W czasie pandemii liczba ataków DDoS wzrosła o ponad 500 proc. Cyberprzestępcy wzięli na celownik zarówno wielkie korporacje, jak i małe firmy [DEPESZA]

Pandemia koronawirusa zwiększyła aktywność cyberprzestępców. Specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa zanotowali nie tylko wzmożoną aktywność przestępców wymierzoną w użytkowników świadczących pracę zdalną, na celowniku znalazła się także infrastruktura sieciowa dużych i małych firm. Z analiz przeprowadzonych przez ekspertów Nexusguard Research wynika, że w pierwszym kwartale liczba ataków DDoS wzrosła o  278 proc. względem analogicznego okresu w roku ubiegłym i aż o 542 proc. w porównaniu do czwartego kwartału 2019 roku.

Robotyka i SI

Ekspert rynku: Polacy powinni skupić się na tworzeniu oprogramowania i aplikacji dla dronów, a nie samych maszyn

Drony sprawdzają infrastrukturę, badają place budowy, pomagają ratownikom, monitorują populacje dzikiej przyrody i analizują parkingi. Od szybkich dostaw w godzinach szczytu do skanowania nieosiągalnej bazy wojskowej – okazują się niezwykle przydatne w miejscach, do których człowiek nie może dotrzeć. Do tego potrzebują jednak coraz bardziej zaawansowanych technologii.  – Drony to nie lotnictwo, drony to Przemysł 4.0, informatyka. I w tym kierunku powinna pójść Polska – przekonuje Sławomir Kosieliński, prezes Fundacji Instytut Mikromakro.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.