Komunikaty PR

Stadler Form z PZH

2019-02-12  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Krzysztof Malcher
Rumour PR

Sueska 12
02-761 Warszawa
krzysztof.malcher|rumour.pl| |krzysztof.malcher|rumour.pl
+48 661 739 900
www.rumour.pl
Do pobrania SF Roger ( 0.21 MB )

Narodowy Instytut Higieny jest jedną z najstarszych instytucji zdrowia publicznego w Polsce. Od blisko stu lat kształtuje rynek zdrowia publicznego oraz pomaga monitorować czynniki ryzyka zawarte w żywności, wodzie czy powietrzu, którym oddychamy. Misją Instytutu jest również promocja zdrowego trybu życia. Realizowane przez specjalistów pracujących w zakładach PZH zadania, prowadzą do zwiększenia świadomości konsumentów w zakresie ważnych dla zdrowia czynników. Certyfikacja Instytutu i odznaczenie „produkt z atestem PZH” gwarantują, że urządzenia opatrzone symbolem atestu, nie mają negatywnego wpływu na zdrowie bądź środowisko.

Nadrzędnym celem szwajcarskiej marki Stadler Form jest dostarczanie konsumentom na całym świecie zamkniętych w atrakcyjnej formie technologii, które poprawiają jakość powietrza. W przypadku modeli oczyszczaczy Roger marka wykorzystuje najbardziej nowoczesne metody filtracji powietrza. Mamy tu do czynienia z filtrem wstępnym oraz specjalnie opracowanym Dual Filtr™, który łączy filtr HEPA z aktywnym węglem. Uzyskanie atestu Państwowego Zakładu Higieny potwierdza, że urządzenia Stadler Form Roger są bezpieczne zarówno do użytku w naszych domach jaki i miejscach publicznych takich jak szpitale czy biura w których codziennie pracujemy.

Dbanie o czystość powietrza w dzisiejszych czasach to jeden z wiodących tematów w opinii publicznej. Jak istotny jest wpływ powietrza dla zdrowia człowieka, komentuje Lek. med. Magdalena Napora-Grabowska - Specjalista alergologii i chorób płuc:

„Człowiek dorosły wykonuje od 12 do 24 wdechów na minutę, każdorazowo wdychając 150 ml powietrza w przypadku kobiet i 200 ml w przypadku mężczyzn. Dane te pokazują jak ważny jest jego skład i jak duże to ma znaczenie dla naszego zdrowia. Drogi oddechowe przygotowują wdychane powietrze poprzez regulację temperatury, nawilżanie, oczyszczanie. U zdrowych ludzi powyższe mechanizmy mogą stawać się niewydolne np. w przypadku zwiększenia zanieczyszczenia powietrza poprzez: np. spaliny ze szczególnym uwzględnieniem spalin z silników DIESLA, smog, wyziewy z fabryk w zindustrializowanych rejonach, grzyby, roztocza”

Dzięki obecności w naszych domach takich urządzeń jak oczyszczacze powietrza Stadler Form Roger, powietrze staje się czystsze, przejrzystsze, a my dzięki temu nie musimy martwić się o jego jakość.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV Nowe wyzwania w walce o zdrowe powietrze Biuro prasowe
2020-05-05 | 01:00

Nowe wyzwania w walce o zdrowe powietrze

Na jakość powietrza wpływ ma wiele czynników. I tak przykładowo zakończenie sezonu smogowego nie jest kresem dla występowania w powietrzu szkodliwych substancji. Przecież wiosna to
AGD i RTV Pakowanie próżniowe pozwala robić zakupy rzadziej?
2020-05-05 | 01:00

Pakowanie próżniowe pozwala robić zakupy rzadziej?

W obecnych czasach szczególne znaczenie zyskuje odpowiednie przechowywanie żywności. Zakupy staramy się robić raz w tygodniu i nie chcemy, aby poszczególne produkty uległy
AGD i RTV Nowość - najcichszy odkurzacz marki Electrolux - PURE D8.2 SILENCE
2020-04-23 | 15:00

Nowość - najcichszy odkurzacz marki Electrolux - PURE D8.2 SILENCE

Electrolux od lat zwraca uwagę na potrzeby swoich konsumentów. Już w 2003 r. na rynek trafiła pierwsza generacja cichych odkurzaczy. Od tej pory firma rozwija pozycję lidera

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Medycyna

Sztuczna inteligencja dopasuje skuteczny lek i jego dawkę w terapii nowotworowej. Nowa platforma zamiast laboratorium wykorzystuje dane zgromadzone w chmurze [DEPESZA]

Sztuczna inteligencja może zrewolucjonizować medycynę. Wykorzystuje biomarkery w celu dokładnego dopasowania pacjentów do badań klinicznych i pozwala spersonalizować terapię przeciwnowotworową. Platforma z SI izraelskiego start-upu Nucleai wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego do przewidywania postępu nowotworów i odpowiedzi układu odpornościowego pacjenta w celu ustalenia najbardziej skutecznego leczenia.

Energetyka

Inwestycje w energię odnawialną mogą stanowić alternatywę dla budowy elektrowni atomowej. Ich łączna moc w Polsce przekroczyła już 10 GW

Jednym z kluczowych elementów transformacji energetycznej w Polsce mogą okazać się inwestycje skupione wokół energetyki odnawialnej. Pozwolą uniezależnić ten sektor gospodarki od przemysłu górniczego. Kluczową rolę w odejściu od węgla może odegrać zielony wodór, który pozwoli zgromadzić nadwyżki energetyczne do wykorzystania w szczycie obciążenia sieci energetycznych.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.