Komunikaty PR

Stadler Form przedstawia Emmę

2019-11-18  |  14:00

Mała, ale potężna. Emma od Stadler Form właśnie pojawiła się w oficjalnej ofercie polskiego dystrybutora marki – firmy DLF sp. z o. o.. Emma jest lekka i kompaktowa, więc idealnie nadaje się dla każdego, kto kocha podróżować i zależy mu na odpowiednim nawilżeniu powietrza.

Potrzebujemy powietrza, aby żyć. Niestety nie możemy go zobaczyć, posmakować lub usłyszeć. Dziennie wdychamy do 12 000 litrów powietrza. To równowartość 1/4 powietrza wewnątrz balonu wprawianego w ruch gorącym powietrzem. To pokazuje jak ważna jest odpowiednia jego jakość. Emma od firmy Stadler Form jest idealnym sprzymierzeńcem w walce z suchym powietrzem. Produkowana przez nią delikatna mgiełka poprawi samopoczucie i koncentrację oraz zapewni spokojny sen.

Twój idealny kompan w podróży

Kiedy zobaczysz Emmę po raz pierwszy, możesz mieć wrażenie, że skądś znasz ten kształt. Jednak nie jest to zwykła „butelka na wodę”. Jej pomysłowa i praktyczna konstrukcja sprawia, że dopasuje się do każdego wnętrza.W zestawie z urządzeniem, znajdziemy też poręczny woreczek podróżny, który ułatwi zabranie jej do walizki nawet podczas dalekich eskapad.

Nowoczesny design Emmy, pasuje tak naprawdę do każdego pomieszczenia. Musimy tylko zadbać o dostęp do gniazda zasilania lub urządzenia z portem USB, które zasili nawilżacz w niezbędną do pracy energię.. Dwa różne ustawienia pozwalają dostosować wydajność nawilżania do potrzeb. Na niższym ustawieniu jest bardzo cicha i dlatego idealna do sypialni. Jej diody LED mogą być przygaszone lub całkowicie niewidoczne.

Emma sprawi, że w każdej chwili można cieszyć się idealnie nawilżonym powietrzem. Szczególnie w okresie jesieni i zimy, kiedy zmiany temperatury są drastyczne, a nasze drogi oddechowe narażone na ciągłe wahania pogody. Emma zapewni, że każdy głęboki oddech będzie tym najlepszym dla całego organizmu.

Za projekt tego inteligentnego nawilżacza marki Stadler Form odpowiadają szwajcarscy projektanci - Fabian Bernhard i Thomas Burkard.

Idealny duet do optymalizacji wilgotności

Jeśli chodzi o zwalczanie suchego powietrza, Emma i Selina od Stadler Form idealnie ze sobą współgrają. Selina to niewielkie, kieszonkowe urządzenie, które jest higrometrem. Na bieżąco analizuje dane i gdy tylko wilgotność powietrza spadnie poniżej 40% poinformuje nas o tym. Gdy tak się stanie na ratunek przychodzi Emma. Ten duet idealny to bardzo zgrana para.

Urządzenie Emma Stadler Form jest już dostępne w sprzedaży w oficjalnym sklepie marki oraz u partnerów handlowych.

Sugerowana cena detaliczna to 249 złotych.

Emma jest dostępna w kolorze czarnym lub białym.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV Nowe wyzwania w walce o zdrowe powietrze Biuro prasowe
2020-05-05 | 01:00

Nowe wyzwania w walce o zdrowe powietrze

Na jakość powietrza wpływ ma wiele czynników. I tak przykładowo zakończenie sezonu smogowego nie jest kresem dla występowania w powietrzu szkodliwych substancji. Przecież wiosna to
AGD i RTV Pakowanie próżniowe pozwala robić zakupy rzadziej?
2020-05-05 | 01:00

Pakowanie próżniowe pozwala robić zakupy rzadziej?

W obecnych czasach szczególne znaczenie zyskuje odpowiednie przechowywanie żywności. Zakupy staramy się robić raz w tygodniu i nie chcemy, aby poszczególne produkty uległy
AGD i RTV Nowość - najcichszy odkurzacz marki Electrolux - PURE D8.2 SILENCE
2020-04-23 | 15:00

Nowość - najcichszy odkurzacz marki Electrolux - PURE D8.2 SILENCE

Electrolux od lat zwraca uwagę na potrzeby swoich konsumentów. Już w 2003 r. na rynek trafiła pierwsza generacja cichych odkurzaczy. Od tej pory firma rozwija pozycję lidera

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Biotechnologia

Nowa strategia CERN ma pomóc odkryć tajemnice Wszechświata. Naukowcy będą też opracowywać rewolucyjne technologie i innowacyjne terapie medyczne [DEPESZA]

Medycyna, biotechnologia, sztuczna inteligencja czy robotyka – to tylko część obszarów, nad którymi będą w najbliższych latach pracować naukowcy ze Starego Kontynentu. Europejska Organizacja Badań Jądrowych CERN ogłosiła niedawno strategię, która określa przyszłość badań w dziedzinie fizyki cząstek elementarnych. Priorytetami będą badanie bozonu Higgsa, czyli cząstki elementarnej, która może wyjaśnić tajemnice Wszechświata, oraz badanie granicy wysokoenergetycznej.

E-commerce

Pandemia przyspiesza rozwój aplikacji mobilnych do walki z jej skutkami. Wiele z nich pozwala firmom na wyeliminowanie bezpośredniego kontaktu z klientem

Restrykcje pandemiczne utrudniły prowadzenie biznesów, w których kontakt z klientem stanowi podstawę działania. Na ratunek przyszły rozwiązania mobilne – aplikacje smartfonowe umożliwiły przeniesienie procesów sprzedażowych do sieci czy nawiązanie kontaktu z partnerem biznesowym za pośrednictwem nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych. Potencjał aplikacji mobilnych w ograniczaniu skutków pandemii doceniają nawet te biznesy, które dotychczas nie korzystały z żadnych rozwiązań mobilnych.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.