Komunikaty PR

Oczyszczacze powietrza na każdą kieszeń

2017-11-17  |  10:45
Biuro prasowe
Do pobrania Goclever ( 2.31 MB )

Z myślą o tych, którzy dbają o zdrowie i są świadomi zagrożeń związanych z zanieczyszczonym powietrzem, Goclever rozszerzył swoją ofertę o nowe oczyszczacze powietrza. Modele Cristal Air Coral i Cristal Air Advanced są przeznaczone do domowego użytku, mają kilkustopniowe filtry i dostępne są w atrakcyjnych cenach.

 

Oba modele skutecznie usuwają szkodliwe cząsteczki PM2.5, dym, formaldehydy, kurz, bakterie, pleśń, roztocza, zarazki, sierść i elementy naskórka, zapewniając zdrowsze powietrze. Pozwalają tym samym efektywnie walczyć ze smogiem i czynnikami wywołującymi alergie czy napady astmy, sprawdzą się więc w domach, w których mieszkają małe dzieci czy alergicy – szczególnie w dużych aglomeracjach. Oczyszczacze różnią się m.in. stopniem zaawansowania (mają 3- lub 5-stopniowe filtry), tempem filtrowania powietrza (180 m3/h lub 280 m3/h), czy powierzchnią, którą mogą efektywnie przefiltrować (15-20 m2 lub 20-40 m2).

 

GOCLEVER CRISTAL AIR CORAL

To podstawowa wersja oczyszczacza, przeznaczona dla tych, którzy od sprzętu oczekują wydajnej pracy (przepływ powietrza na poziomie 180 m3/h), nie potrzebują żadnych zaawansowanych, dodatkowych funkcji i liczą na rozsądną cenę. Urządzenie jest ciche (poniżej 40 dB) i sprawdzi się w pomieszczeniach, których powierzchnia wynosi od 15 do 20 m2 – jest to więc rozwiązanie idealne np. do pokoju dziecięcego lub sypialni. Cristal Air Coral 3-stopniowo oczyszcza powietrze – jest wyposażony w filtr HEPA, filtr węglowy i filtr włókninowy, dodatkowo ma opcję jonizacji powietrza (w tempie 5 mln jonów/cm3) oraz wbudowaną lampę UV. Urządzenie o mocy 6 W cechuje się niskim zużyciem energii, ma wbudowany timer, a kosztuje zaledwie 199,00 zł.

 

GOCLEVER CRISTAL AIR ADVANCED

Bardziej zaawansowanym modelem oczyszczacza jest Cristal Air Advanced, który sprawdzi się w większych pomieszczeniach lub w kawalerkach, bo może przefiltrować powietrze w tempie 280 m3/h na powierzchni 20-40 m2. Oprócz wszystkich zalet, które ma podstawowy model, ten dodatkowo we wbudowany sensor kurzu, wskaźnik zużycia filtra i wskaźnik PM2.5. Dodatkowo system filtracji jest bardziej zaawansowany – Cristal Air Advanced jest wyposażony w technologię PENTA Shield, która może usunąć aż 99,97% zanieczyszczeń w powietrzu. Jest to 5-stopniowa tarcza filtrująca obejmująca: filtr plazmowy elektrostatyczny (rozbija cząsteczki kurzu), filtr HEPA (zatrzymuje mniejsze cząsteczki zanieczyszczające powietrze), filtr węglowy (oczyszcza powietrze za pomocą aktywnego węgla, niwelującego szkodliwe substancje chemiczne), filtr włókninowy (zatrzymuje negatywne działanie mikrocząsteczek z dymu), lampa UV (zabija zarazki i zapobiega ich namnażaniu w otoczeniu). Urządzenie, które ma także większą moc (60 W) i tryb cichej pracy nocnej, kosztuje 449,00 zł.

 

Niezależenie od modelu, wszystkie oczyszczacze powietrza Goclever (zarówno dwa nowe modele, jak i wprowadzony wcześniej Cristal Air Pro) pozytywnie wpływają na zdrowie i komfort życia. W obu nowych urządzeniach wymiana filtrów zalecana jest co ok. 6 miesięcy, choć czas może zmienić się w zależności od stopnia zanieczyszczenia powietrza w pomieszczenia. Filtry można nabyć na stronie producenta.

 

Produkty są dostępne: goclever.com

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV Nowe wyzwania w walce o zdrowe powietrze Biuro prasowe
2020-05-05 | 01:00

Nowe wyzwania w walce o zdrowe powietrze

Na jakość powietrza wpływ ma wiele czynników. I tak przykładowo zakończenie sezonu smogowego nie jest kresem dla występowania w powietrzu szkodliwych substancji. Przecież wiosna to
AGD i RTV Pakowanie próżniowe pozwala robić zakupy rzadziej?
2020-05-05 | 01:00

Pakowanie próżniowe pozwala robić zakupy rzadziej?

W obecnych czasach szczególne znaczenie zyskuje odpowiednie przechowywanie żywności. Zakupy staramy się robić raz w tygodniu i nie chcemy, aby poszczególne produkty uległy
AGD i RTV Nowość - najcichszy odkurzacz marki Electrolux - PURE D8.2 SILENCE
2020-04-23 | 15:00

Nowość - najcichszy odkurzacz marki Electrolux - PURE D8.2 SILENCE

Electrolux od lat zwraca uwagę na potrzeby swoich konsumentów. Już w 2003 r. na rynek trafiła pierwsza generacja cichych odkurzaczy. Od tej pory firma rozwija pozycję lidera

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Medycyna

Sztuczna inteligencja dopasuje skuteczny lek i jego dawkę w terapii nowotworowej. Nowa platforma zamiast laboratorium wykorzystuje dane zgromadzone w chmurze [DEPESZA]

Sztuczna inteligencja może zrewolucjonizować medycynę. Wykorzystuje biomarkery w celu dokładnego dopasowania pacjentów do badań klinicznych i pozwala spersonalizować terapię przeciwnowotworową. Platforma z SI izraelskiego start-upu Nucleai wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego do przewidywania postępu nowotworów i odpowiedzi układu odpornościowego pacjenta w celu ustalenia najbardziej skutecznego leczenia.

Energetyka

Inwestycje w energię odnawialną mogą stanowić alternatywę dla budowy elektrowni atomowej. Ich łączna moc w Polsce przekroczyła już 10 GW

Jednym z kluczowych elementów transformacji energetycznej w Polsce mogą okazać się inwestycje skupione wokół energetyki odnawialnej. Pozwolą uniezależnić ten sektor gospodarki od przemysłu górniczego. Kluczową rolę w odejściu od węgla może odegrać zielony wodór, który pozwoli zgromadzić nadwyżki energetyczne do wykorzystania w szczycie obciążenia sieci energetycznych.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.