Komunikaty PR

Obalamy suszarkowe mity – nowa kampania Beko

2018-10-10  |  09:00
Biuro prasowe

Masz dość potykania się o nieporęczną suszarkę i zabierania jej z balkonu, kiedy tylko na horyzoncie pojawi się czarna chmura? A może zastanawiałeś się, o ile prostsze byłoby życie, gdyby suszące się pranie nie zajmowało domowej przestrzeni? Beko ma rozwiązanie tych problemów! Właśnie ruszyła nowa kampania marki, która pokazuje jak wiele można zyskać wybierając suszarkę automatyczną.

Pranie i suszenie to kwestia świetnej logistyki oraz rozplanowania czasu. To także zachowanie odpowiedniej czujności w przypadku nieprzewidzianych sytuacji. Do tej pory posiadacze tradycyjnych suszarek na ubrania musieli brać pod uwagę nie tylko prognozę pogody, ale także wiele innych czynników, np. rodzinne spotkania lub wizyty niezapowiedzianych gości. Mając na uwadze komfort swoich użytkowników, Beko stworzyło linię suszarek automatycznych, które sprawią, że ubrania będą suche znacznie szybciej, a ich użytkownicy mogą raz na zawsze zapomnieć o problemach związanych z tradycyjnym suszeniem.

Nowa kampania Beko porusza ważny temat przestrzeni domowej i wspólnego życia młodych ludzi. W swoich najnowszych spotach promocyjnych Beko w zabawny sposób pokazuje trudy codziennego radzenia sobie z mokrym praniem. Krótkie, humorystyczne filmiki przypominają ,jak tradycyjna suszarka i jej ustawienie w mieszkaniu może nie tylko wpłynąć na naszą codzienność, ale także na potencjalnie ważne momenty życia. Zaciekawieni? Przekonajcie się sami, przed czym może Was uchronić wybór suszarki automatycznej i co wspólnego z praniem ma tytułowa „Kolacja z szefem”: https://www.youtube.com/watch?v=DViog9ZSNPI lub „Ciężka noc”: https://www.youtube.com/watch?v=zLiBMmaSC2U  

Aby jeszcze bardziej zwrócić uwagę na problemy związane z tradycyjną suszarką, marka Beko wspólne z pranksterem i youtuberem Bartkiem Usa postanowiła zaskoczyć ludzi w codziennych życiowych sytuacjach: na ulicy, w parku, a nawet w windzie lub na plaży, i w towarzystwie ukrytej kamery przetestować ich gotowość do pomocy przy suszeniu mokrego prania. Jak zareagowali?

Czy Pani z kiosku uległa prośbom o pomoc w suszeniu prania pomiędzy stoiskami z czasopismami? Czy chłodnia może okazać się miejscem idealnym do suszenia prania? Perypetie Bartka Usa i reakcje wkręconych osób pokazane zostały w jednym z filmów na kanale youtubera:https://www.youtube.com/watch?v=s8Hil_mRsZM&t=88s.
 

Dodatkowo, aby zachęcić do zmiany tradycyjnej nieporęcznej suszarki na automatycznego domowego pomocnika, Beko oferuję atrakcyjną promocję, dzięki której kupując suszarkę automatyczną, konsument otrzymuje bonus na zakup dodatkowego sprzętu gospodarstwa domowego. Więcej szczegółów dotyczących promocji znajduje się na stronie:

http://www.beko.pl/microsites/LpSuszarki/

Zobacz więcej na:

http://www.beko.pl/microsites/LpSuszarki/

https://www.youtube.com/watch?v=s8Hil_mRsZM&t=88s

Dodatkowe informacje o marce BEKO

Beko to druga największa w Europie marka, która w swojej ofercie posiada wszystkie niezbędne sprzęty domowe m.in.: pralki, lodówki, piekarniki, zmywarki do naczyń, telewizory czy kuchenki elektryczne. Od 2014 roku oficjalny sponsor klubu piłkarskiego FC Barcelona, a od 1 lipca 2018 roku – jego Główny Partner. W 2018 roku Beko zainicjowało kampanię społeczną „Jedz jak Mistrz” z udziałem piłkarzy FCB, która ma na celu pomoc rodzicom w zdrowszym żywieniu dzieci (www.beko.pl/jedzjakmistrz).

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV Hisense jedną z najbardziej wpływowych chińskich marek na świecie Biuro prasowe
2021-05-14 | 19:15

Hisense jedną z najbardziej wpływowych chińskich marek na świecie

Hisense już piąty rok z rzędu znalazł się wśród dziesięciu najbardziej wpływowych chińskich marek na świecie w rankingu »Top 50 BrandZ Chinese Global Brand Builders
AGD i RTV Komfortowo steruj sprzętem elektrycznym z sofy z gniazdem Wi-Fi Hama
2021-05-14 | 10:51

Komfortowo steruj sprzętem elektrycznym z sofy z gniazdem Wi-Fi Hama

Dzięki niemu można kontrolować domowe urządzenia elektryczne przy użyciu aplikacji lub asystenta głosowego i monitorować zużycie energii. Ta nowość w ofercie marki ułatwia
AGD i RTV Samsung zaprasza na finał MasterChef Junior
2021-05-06 | 01:00

Samsung zaprasza na finał MasterChef Junior

Szósta edycja zmagań młodych i zdolnych kucharzy dobiega końca. Już 9 maja stacja TVN wyemituje finałowy, 10. odcinek programu MasterChef Junior, w którym wyłoniony zostanie

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kosmos i lotnictwo

Trwają prace nad poszukiwaniem pozaziemskiej inteligencji. Według ekspertów odkrywane co jakiś czas dowody obecności obcych na Ziemi, takie jak UFO, są bezpodstawne

Naukowcy potwierdzili istnienie ponad 4 tys. egzoplanet krążących wokół innych gwiazd w naszej galaktyce. Prawdopodobnie jednak mogą być ich nawet biliony. Jednym z najlepszych narzędzi, jakich naukowcy potrzebują, aby zawęzić poszukiwania światów nadających się do zamieszkania, jest koncepcja „strefy nadającej się do zamieszkania”. Dzięki nowym teleskopom szanse na znalezienie pozaziemskiego życia rosną, choć dotąd żaden nie uwiecznił śladów pozaziemskiej cywilizacji. Potwierdzenie jej istnienia mogłoby być przełomem dla ludzkości, jednak jak dotąd wszelkie rzekome znaki pozostawione przez obcą cywilizację się nie potwierdziły. – UFO nie mają nic wspólnego ze statkami obcych – mówi dr Piotr Witek z Planetarium Centrum Nauki Kopernik.

Robotyka i SI

Sztuczna inteligencja może moderować wpisy zawierające przemoc jeszcze przed ich publikacją. W przyszłości pozwoli zapobiegać czynom pedofilskim czy agitacji terrorystów

Algorytmy sztucznej inteligencji są już w stanie wykrywać agresywne zachowania w sieci z 97-proc. skutecznością. Pozwala na to sztuczna inteligencja trzeciej fali, która polega na integracji uczenia maszynowego z ingerencją człowieka w schemat działania. Dotychczas SI również wykrywała niebezpieczne zachowania, lecz tylko z 50-proc. skutecznością, więc każdy wysyłany przez nią alert musiał być zatwierdzony przez człowieka. Nowe podejście do budowania algorytmów pomoże nie tylko zapobiegać agresji słownej w sieci, ale również ostrzegać przed możliwą próbą samobójczą, a także działaniem pedofila czy terrorysty.