Komunikaty PR

Nowy wielofunkcyjny trymer WAHL Aqua Groom do używania pod wodą

2018-05-30  |  16:40
Biuro prasowe

Ten  odporny na wodę model jest idealnym uzupełnieniem gamy produktów firmy Wahl, która jest ekspertem w zakresie urządzeń do zarostu i jest obecnego na rynku od niemal stu lat. Wielofunkcyjny trymer Aqua Groom jest kolejnym innowacyjnym urządzeniem, oferującym nowe możliwości użytkowania.

Aqua Groom bez wątpienia uwiedzie mężczyzn, którzy szukają wydajnego i wielofunkcyjnego urządzenia : precyzyjne samoostrzące ostrza z wysokowęglowej stali są idealne do trymowania włosów na całym ciele, a dokładne golenie jest możliwe dzięki głowicy o podwójnej folii.

Trymer posiada funkcję szybkiego ładowania (3 minuty użytkowania po minucie ładowania) oraz posiada dwukrotnie większą moc niż zwykła bateria NiMh

Aqua Groom jest odporny na wodę i idealnie nadaje się do użytku pod prysznicem. Aktywni mężczyźni docenią tę funkcję, która pozwoli raz na zawsze zapomnieć o nieprzyjemnym sprzątaniu włosów po goleniu.

Elegancki design w stylu « sport-chic » zapewnia przyjemny chwyt dzięki antypoślizgowej powłoce i ergonomicznej formie, idealnie dopasowującej się do dłoni. Ten trymer posiada również funkcję blokady, aby zapobiec przypadkowemu uruchomieniu urządzenia, na przykład w podróży.

  • Odporny na wodę trymer litowo-jonowy,
  • 11 nakładek (1,5. 3. 4. 5. 6. 10. 13. 16. 19. 22 oraz 25 mm)
  • 1 nakładka regulowana o 6 pozycjach (2, 4, 6, 8, 10 oraz 12 mm)
  • Szybkie ładowanie (3 godziny użytkowania po godzinie ładowania)
  • Czas ładowania 60 minut

Wielofunkcyjny trymer Aqua Groom (09899-016) dostępny w cenie 369 PLN.

 

Produkt w komplecie z ładowarką, szczoteczką do czyszczenia, grzebieniem do brody/wąsów, olejkiem do ostrzy, kosmetyczką podróżną.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
AGD i RTV Konsola PS5 dostępna w przedsprzedaży w MediaMarkt Biuro prasowe
2020-09-17 | 14:00

Konsola PS5 dostępna w przedsprzedaży w MediaMarkt

Rośnie zainteresowanie gamingiem i ten trend dotyczy różnych grup wiekowych. Przekłada się to na dynamiczny wzrost zainteresownia zarówno grami, jak i konsolami do gier czy
AGD i RTV Nadchodzi iRobot Genius
2020-09-08 | 11:00

Nadchodzi iRobot Genius

iRobot Genius to jeszcze więcej poziomów personalizacji oraz większa kontrola pracy robotów, dostosowana do wymagań użytkownika i jego domu, a także możliwość ustawienia
AGD i RTV IFA 2020: Marka Haier prezentuje sprzęty do zabudowy kuchennej wykorzystujące sz
2020-09-08 | 01:00

IFA 2020: Marka Haier prezentuje sprzęty do zabudowy kuchennej wykorzystujące sz

Marka Haier, której misją jest dostarczanie użytkownikom nowoczesnych produktów najwyższej jakości, spełniających stale zmieniające się potrzeby współczesnych

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Telekomunikacja

Rząd zmienia ustawę o cyberbezpieczeństwie. Zdaniem ekspertów może to negatywnie wpłynąć na wdrażanie w Polsce sieci 5G

Projekt zmian w ustawie o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa wprowadza duże zmiany w sektorze telekomunikacyjnym i będzie mieć istotny wpływ na wdrażanie w Polsce sieci 5G. Zawarte w nich przepisy budzą wątpliwości rynkowych graczy, którzy wskazują na luki i niezgodność z innymi aktami prawnymi. Kontrowersyjny jest także tryb procedowania projektu. Trafił on do publicznych konsultacji 8 września, a na przesyłanie opinii resort cyfryzacji dał stowarzyszeniom branżowym, przedsiębiorcom i instytutom naukowym tylko 14 dni. Termin ekspresowych konsultacji upływa na początku przyszłego tygodnia. Eksperci zauważają, że termin powinien być przynajmniej dwukrotnie dłuższy.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Internet

Polskie miasta stają się coraz bardziej smart. Inteligentne ławki ładują telefony energią słoneczną, a wiaty autobusowe zdalnie zarządzają rozkładami jazdy

Rosną inwestycje w zieloną energię. Na świecie powstały już np. statek z solarnymi żaglami, fotowoltaiczna autostrada, a nawet owadobójcza lampa z panelem fotowoltaicznym. Także miasta stawiają na energię słoneczną. W Los Angeles już ponad połowa infrastruktury miejskiej jest zasilana słońcem, począwszy od parkomatów po oświetlenie drogowe. Podobnie może być także w Polsce. Polska firma oferuje inteligentne solarne ławki generujące energię, którą można wykorzystać do zasilania smartfonów czy tabletów. Rocznie jedna ławka może doładować nawet 15 tys. telefonów.

 

Medycyna

Coraz więcej polskich patentów związanych z ochroną przed koronawirusem. W Urzędzie Patentowym RP już ok. 100 zgłoszeń dotyczy COVID-19

Od rozpoczęcia pandemii liczba zgłoszeń wynalazków w Urzędzie Patentowym wzrosła o ponad 5 proc. – Obecnie ponad 100 jest bezpośrednio związanych z ochroną przed COVID-19 – mówi Edyta Demby-Siwek, prezes Urzędu Patentowego RP. W Polsce pojawiły się już np. urządzenia dezynfekujące, które samoistnie i pod ciśnieniem rozpylają mgiełkę, od razu pokrywającą całą powierzchnię dłoni. Powstały też bramy dezynfekujące oparte na działaniu światła UVC czy namiot barierowy.